Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Bartekr - Przeglądanie profilu - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Bartekr - profil Ocena użytkownika: -----

Poziom reputacji: 0 Neutralna
Grupa
Nowicjusze
Całość postów
2 (0,01 na dzień)
Aktywny w
Poszukiwani partnerzy (2 postów)
Rejestracja
31 marzec 2018
Odwiedzin
259
Ostatnio
Użytkownik nie jest zalogowany kwi 13 2018 20:54
Zajęcie
Poza forum

Osobiste

Tytuł użytkownika
Nowicjusz
Wiek
Wiek nie został ustalony
Data urodzenia
Data urodzin nie została podana
Płeć:
Nie podano Nie podano

Kontakt

E-mail
Informacja prywatna

Pozostałe informacje

OS:
Windows

Moje tematy

 1. Uczysz się i lubisz pozycjonować ? Zapraszam !

  13 kwiecień 2018

  Witajcie !

  Mam na imię Bartek. Temat ten stworzyłem ponieważ chciałbym ponownie wrócić do zarabiania dodatkowych pieniędzy za pośrednictwem internetu. Miałem przerwę w tej dziedzinie, ale mogę zapewnić, że moje doświadczenie jest bogate. Mam wiele pomysłów w co i jak wystartować. Mowa tutaj o Programach Partnerskich ale nie tylko. Jednak aby wszystko było dograne na ostatni guzik potrzebuje:

  Wspólnika, który:

  - Uczy się i lubi pozycjonować strony - priorytet
  - Nie musi mieć doświadczenia w zarabianiu przez internet
  - Jest sumienny i zaangażowany
  - Dysponuję odpowiednim czasem

  Więcej informacji udzielę po kontakcie z moją osobą. Proszę pisać na adres E-mail: zeekgroup@gmail.com

  Pozdrawiam
 2. [Współpraca] Bartek poszukuje pozycjonera do współpracy

  31 marzec 2018

  Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jak domyślacie się mam na imię Bartek.

  Widzę, że na forum znajduję się kilka pokrewnych tematów, ale świadczy to tylko o tym, że tematyka cały czas jest żywa i faktycznie oferuję nieograniczone możliwości finansowe a i tak pewnie nie wszyscy poważnie podchodzą do tej specyfiki Na samym początku prosiłbym admina/moderatora o ewentualne przeniesienie tematu do innego działu, jeżeli temat znajduję się tam gdzie nie trzeba - bardzo zależy mi aby temat nie był usunięty. Temat ten traktuję bardzo poważnie dlatego proszę tylko poważne osoby o kontakt. 

  Jestem earnerem, który ponad rok temu tworzył współpracę z inną osobą(pozycjonerem) z którym zarabiał w formach incentu, cpa i innych sieciach zagranicznych. Udało nam się wspólnie zarobić fajną sumę pieniędzy. Niestety współpraca musiała zostać przerwana z powodu wyjazdu wspólnika(wyjazd służbowy zagraniczny). Następnie serwis otrzymał filtr algorytmiczny od Google i nasz serwis upadł. Po dłuższej przerwie ponownie chce wrócić do tego co miałem tylko z jeszcze lepszymi efektami. 

  Po co jest ten temat ? Mam dużo pomysłów i koncepcji na kolejne projekty, jednak sam pomysł nie wystarczy, dlatego za pośrednictwem tego tematu poszukuję osoby, która chciałaby spróbować zarabiać a może i wrócić do tej formy zarabiania jaką jest CPA/PPA/CPI itp. Zainteresowana osoba musi koniecznie dysponować czasem oraz posiadać umiejętności i wiedzę na temat pozycjonowania globalnego(traffic zagraniczny). Moja osoba oprócz własnych zadań z pewnością pomoże w kwestii SEO wykonując każde polecone zadanie. Jednak konkretów udzielę wyłącznie osobą spełniających powyższe warunki i które napiszą do mnie na poniższy kontakt. W grę wchodzi tylko długoterminowa współpraca. Podział przyszłych zysków jest równy dla wszystkich a możliwości zarobkowe są bardzo duże - wszystko zależy wyłącznie od nas i naszej ciężkiej pracy.

  Ok czas to pieniądz więc poniżej pozostawiam dla zainteresowanej osoby mój adres E-mail.

  Adres Email: bestearnervip@gmail.com

  Pozdrawiam

Znajomi

Bartekr nie posiada znajomych

Komentarze

Bartekr nie posiada komentarzy