Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: EPN - Przeglądanie profilu - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

EPN - profil Ocena użytkownika: -----

Poziom reputacji: 0 Neutralna
Grupa
Nowicjusze
Całość postów
3 (0,01 na dzień)
Aktywny w
Poszukiwani partnerzy (2 postów)
Rejestracja
13 październik 2017
Odwiedzin
464
Ostatnio
Użytkownik nie jest zalogowany sie 20 2018 12:00
Zajęcie
Poza forum

Osobiste

Tytuł użytkownika
Nowicjusz
Wiek
Wiek nie został ustalony
Data urodzenia
Data urodzin nie została podana
Płeć:
Nie podano Nie podano

Kontakt

E-mail
Informacja prywatna

Pozostałe informacje

OS:
Windows

Moje tematy

 1. [Zlecę] Odbieranie telefonów - PRACA

  20 sierpień 2018

  Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.

  Mam do zaoferowania "mini pracę/zlecenie" dla osób, które dysponują czasem wolnym, są kreatywne, uczciwe i dyspozycyjne. Sama praca w sobie jest bardzo przyjemna, łatwa i z pewnością nie utrudnia trybu życia. Jestem przekonany, że każda osoba spokojnie sobie z nią poradzi. Nie ukrywam, że oczekuję pracy długo terminowej dlatego proszę o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane i takie, które spełniają poniższe warunki.

  Na czym polega zlecenie:

  Zadaniem osoby będzie tylko odbieranie telefonów, więc dobrze byłoby żeby osoba dysponowała drugim telefonem. Czas rozmowy waha się między 30 sek - 3 min. Co trzeba mówić, jak ? Wszystko przedstawię po kontakcie z moją osobą. Warunki i sama rozmowa jest banalna.

  Wymagania:

  - Rzetelność - każda rozmowa będzie przeze mnie weryfikowana
  - Uczciwość
  - Dyspozycyjność
  - Wolny Czas(pojęcie względne, po prostu należy mieć telefon przy sobie między 8-16)
  - Chęci
  - Zakup 2 startówek na start(koszt 2 zł), następne startówki przez całą współpracę dostarczam osobiście.
  - Osoby, które nie mają problemów z rozmową przez telefon
  - Śmiałe i zdecydowane, które po 2-4 dniach mi nie zrezygnują lub zapadną się pod ziemie. Tylko takie proszę o kontakt.
  - Nikomu nic nie sprzedajemy, nie oferujemy, nie kupujemy itp itd. Nic z tych rzeczy. Więcej informacji udzielę po kontakcie z moją osobą.

  Oferuję:

  - Na sam początek testów w formie współpracy 2 zł od telefonu odebranego, który spełnił kryteria i zobowiązania. Jeżeli współpraca będzie faktycznie wyglądała fachowo i bardzo dobrze stawka oczywiście wzrośnie. Stawka oferowana jest tylko stawką startową.
  - Dziennie między 9-14 telefonów.
  - Telefony od poniedziałku do piątku
  - Jeszcze raz przypomnę szukam poważnej i stałej współpracy - dzieciakom dziękuje.

  Nie reprezentuję żadnej firmy, jestem osobą prywatną, dlatego szukam maksymalnie 2 osób do współpracy. Jeszcze raz przypomnę, praca jest naprawdę przyjemna i bardzo prosta. Oczywiście nie oferuję fortuny, ale ten kto chce sobie dorobić z pewnością dzięki współpracy z moją osobą będzie zadowolony.

  Zdecydowane osoby proszę o kontakt tylko poprzez adres E-mail: epnaliex@gmail.com

  Pozdrawiam
 2. [Zlecę] Promowanie grupy na FB

  01 listopad 2017

  Witam !

  Poszukuję osoby do stałej współpracy. Posiadam grupę na Facebooku, która związana jest z produktami Aliexpress. Z powodów osobistych szukam osoby, która ma pomysły, strategię na powiększanie i promowanie grupy zainteresowanymi odbiorcami. Zależy mi wyłącznie na stałej i długiej współpracy. Więcej informacji podam osobom, które skontaktują się ze mną za pośrednictwem E-mail.

  Cena do ustalenia.

  Proszę pisać na: epnaliex@gmail.com

  Pozdrawiam
 3. [Propozycja] Nawiązania współpracy w PP

  16 październik 2017

  Dzień dobry,

  Temat ten został stworzony w celu poszukiwania poważnego wspólnika do zarabiania w programie partnerskim Aliexpress. Jest to innowacyjny program, który z dnia na dzień zyskuję dużą popularność na całym świecie. Jestem w trakcie pozyskania/kupna poradnika przez bardzo doświadczonego earnera, który w dokładny sposób przedstawia formy zarabiania na tym programie, przedstawia metody, sekrety i tricki, które już od początku pozwolą na lepszy start.

  Moja osoba posiada duże doświadczenie w zarabianiu przez internet. Zarabiałem na wielu modelach, szukając kolejnych innowacyjnych rozwiązań. Odnosiłem sukcesy i porażki - jedno jest pewne nie zamierzam się poddawać. Poszukuję osoby poważnej, odpowiedzialnej, uczciwej z wielką ochotą i chęcią do ciężkiej pracy i stałej współpracy. Mam na to wszystko pomysł, jednak praca w grupie pokazała mi, że efekty mogą być dużo lepsze niż działanie indywidualne.

  Czego oczekuję od wspólnika ? Jeżeli dana osoba nie posiada umiejętności w tworzeniu stron/pozycjonowania itp to oczekuję wspólnego inwestowania oczywiście poprzedzając to wcześniej rozmową i wspólną opinią za nim podejmiemy dane działania w biznesie. Każdy krok omawiamy wspólnie, ale na szczegóły przyjdzie oczywiście czas.

  Wstępnie zainteresowane ale tylko poważne osoby proszę o kontakt na poniższy e-mail.

  Adres E-mail: epnaliex@gmail.com

  Pozdrawiam

Znajomi

EPN nie posiada znajomych

Komentarze

EPN nie posiada komentarzy