Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: BadEarner - Przeglądanie profilu - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

BadEarner - profil Ocena użytkownika: -----

Poziom reputacji: 0 Neutralna
Grupa
Nowicjusze
Całość postów
3 (0,01 na dzień)
Aktywny w
Pozycjonowanie (2 postów)
Rejestracja
21 czerwiec 2017
Odwiedzin
455
Ostatnio
Użytkownik nie jest zalogowany mar 31 2018 07:43
Zajęcie
Poza forum

Osobiste

Tytuł użytkownika
Nowicjusz
Wiek
Wiek nie został ustalony
Data urodzenia
Data urodzin nie została podana
Płeć:
Nie podano Nie podano

Kontakt

E-mail
Informacja prywatna

Pozostałe informacje

OS:
windows 10

Moje tematy

 1. Poszukuje pozycjonera do zarabiania w CPA

  30 marzec 2018

  Cześć,

  Moją charakterystyczną cechą jest ogromne doświadczenie w zarabianiu online. Przez ostatnie lata zarabiałem pieniądze w sieciach tj: CPA/PPA/PPI. Efekt – krótki czas, minimum wysiłku i naprawdę godziwe pieniądze.

  W swojej pracy skupiłem się na zagranicznych sieciach. Ich oferty są o wiele bardziej korzystne aniżeli polskie sieci. Z łatwością mogłem zyskać satysfakcjonujące pieniądze, jednak coś mnie ograniczało - pozycjonowanie. Chciałbym jednak wrócić i uzyskać większe efekty i do tego potrzebuję prawej ręki/wspólnika – pozycjonera Globalnego.

  A teraz oferta dla Ciebie. Jeżeli potrafisz zdobyć wysoką pozycję w Google, pozyskać ruch zagraniczny i jesteś zainteresowany podjęciem długiej współpracy to zapraszam do kontaktu.

  Zapraszam do współpracy osoby, które:

  ⦁ Cechują się pasją ale i odpowiedzialnością
  ⦁ są wytrwałe, skuteczne i kreatywne
  ⦁ Dysponują wolnym czasem
  ⦁ Chcą wspólnie zarobić duże pieniądze
  ⦁ Posiadają odpowiednie umiejętności SEO/ Pozycjonowania - Globalnego - najważniejszy czynnik
  ⦁ Potrafią pracować w grupie i są zaangażowane

  Jeśli chcesz wspólnie ze mną zarabiać na sieciach CPA/PPI, wystarczy że napiszesz maila i przedstawisz mi swoją osobę.
  Szczegółowe informację udzielę każdej osobie wstępnie zainteresowanej projektem.

  Adres E-mail: bartekr@gmail.com

  Pozdrawiam
 2. [Współpraca] Wspólnik - Pozycjoner poszukiwany !

  06 lipiec 2017

  Witam.

  Aktualnie szukam do współpracy wspólnika, który posiada umiejętności pozycjonowania w Google.com na zagraniczne frazy serwisów które będą zarabiać w unikalnej formie i modelu zarabiania.

  Więcej informacji i szczegółów udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą. Proszę pisać wyłącznie na poniższy Email. Tylko poważne propozycje !

  Adres Email: badearner@gmail.com

  Pozdrawiam
 3. [OFERTA] Earner szuka pozycjonera do współpracy w zespole

  24 czerwiec 2017

  Witam wszystkich, którzy przeglądają aktualnie ten temat.

  Jestem earnerem, który ponad pół roku temu tworząc współpracę z inną osobą zarabiał w formach incentu, cpa i innych sieciach zagranicznych. Udało nam się wspólnie zarobić fajną sumę pieniędzy. Niestety współpraca musiała zostać przerwana z mojego powodu(wyjazd służbowy na ponad 6 miesięcy). Obecnie wspólnik działa indywidualnie(trzymam za niego kciuki).

  Teraz wróciłem i ponownie chce wrócić do tego co miałem, albo nie...chce zarabiać jeszcze więcej. Udało mi się nawiązać nową, fajną i konkretną współpracę z nowym wspólnikiem, który zajmuje się pozycjonowaniem na globalne frazy. Wystartowaliśmy z kilkoma projektami, które obecnie rozwijamy ale to zbyt świeży temat aby mówić o zarobkach. Wszystko przed nami.

  Po co jest ten temat ? Mamy tyle pomysłów i koncepcji na kolejne projekty, które zmusiły nas do poszukiwania kolejnej osoby do zespołu a dokładnie kolejnego pozycjonera. Zainteresowana osoba musi koniecznie dysponować czasem oraz POSIADAĆ UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZĘ ZAGRANICZNEGO (GLOBALNEGO) POZYCJONOWANIA. Nie będę tutaj udzielał konkretów, bo te udzielę wyłącznie osobą spełniającym powyższe warunki i które napiszą do mnie na E-mail - w grę wchodzi tylko długoterminowa współpraca. Podział przyszłych zysków jest równy dla wszystkich a możliwości zarobkowe są bardzo duże - wszystko jest w naszych rękach. Ok czas to pieniądz więc poniżej pozostawiam dla zainteresowanych swój adres E-mail.

  Adres Email: badearner@gmail.com

  Pozdrawiam

Znajomi

BadEarner nie posiada znajomych

Komentarze

BadEarner nie posiada komentarzy