Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Krissu - Przeglądanie profilu - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Krissu - profil Ocena użytkownika: -----

Poziom reputacji: 0 Neutralna
Grupa
Nowicjusze
Całość postów
2 (0 na dzień)
Aktywny w
Poszukiwani partnerzy (1 postów)
Rejestracja
27 kwiecień 2017
Odwiedzin
907
Ostatnio
Użytkownik nie jest zalogowany wrz 15 2018 09:45
Zajęcie
Poza forum

Osobiste

Tytuł użytkownika
Nowicjusz
Wiek
Wiek nie został ustalony
Data urodzenia
Data urodzin nie została podana
Płeć:
Nie podano Nie podano

Kontakt

E-mail
Informacja prywatna

Pozostałe informacje

OS:
Windows

Moje tematy

 1. [OFERUJĘ] Mini-Pracę dla każdego

  15 wrzesień 2018

  Cześć,

  Temat ten został przeze mnie stworzony ponieważ postanowiłem poszukać osoby do ścisłej współpracy. Jak sama nazwa tematu wskazuję oferuję możliwość dorobienia sobie paru złotych :) Od razu na wstępie zaznaczam, że nie oferuję wielkich pieniędzy a jedynie możliwość dorobienia sobie paru złotych. W przyszłości jeżeli faktycznie współpraca będzie się układać stawka będzie z pewnością renegocjowana. A więc oferta ta skierowana jest dla osób, które dysponują czasem i chęciami. Odpowiadając na pytania kolejne to wszystko odbywa się zgodnie z prawem, ale nie oferuję umowy, ponieważ działam jako osoba prywatna i ofertę tą traktuję jako poważne zlecenie.

  Co to za mini-praca:

  Praca polega na odbieraniu telefonów z firm i prowadzenia z nimi rozmów 2-4 minutowych. Sama rozmowa jest bardzo prosta i zapewniam, że żadna osoba nie będzie miała z tym problemu. Nic nie sprzedajemy, nic nie reklamujemy, do niczego nie musimy przekonywać, żadne kredyty, naszym zadaniem będzie tylko wyrażenie zainteresowania i podziękowania za rozmowę. Powtarzam, że sam cykl rozmów jest bardzo prosty, wystarczą chęci, śmiałość i pewność. Każda potencjalna rozmowa zostanie przeze mnie omówiona z szczegółami więc potencjalny współpracownik doskonale będzie do niej przygotowany. Takich rozmów możemy prowadzić od 8-12 dziennie. Telefony odbieramy tylko od poniedziałku do piątku, każdego dnia do godziny maksymalnie 16:00. Pozostałe szczegóły współpracy przedstawię po kontakcie e-mail.

  Czego oczekuję:

  W ramach "testów" przez pierwsze 2 dni za które oczywiście płacę wymagam aby dana osoba posiadała swój własny telefon komórkowy na który będą przychodziły połączenia, dysponowała czasem, była śmiała, otwarta na rozmowy przez telefon oraz na pierwsze 2 dni zakupiła 2 startery z byle jakiego salonu wraz z ich rejestracją. Kolejne startery już osobiście będę dostarczał w ramach całej współpracy. Oczywiście najlepszym wyjściem jest posiadanie zastępczego telefonu do tej współpracy. Zależy mi wyłącznie na współpracy długoterminowej, dlatego proszę o kontakt tylko osoby, które bardzo poważnie podchodzą do tego ogłoszenia. Jak wspominałem zależy mi na osobach zdecydowanych i konkretnych. Ilość miejsc jest ograniczona i obecnie poszukuję 3 dodatkowych osób do współpracy. Każdy telefon i raport będę analizował więc wszelkie próby oszustw na pewno nie przejdą i proszę o nie zgłaszanie się "kombinatorów".

  Co oferuję:

  Jeszcze raz wspomnę ponieważ wielu ludzi o tym na pewno zapomni, że ta oferta skierowana jest do osób, które chcą sobie dorobić a nie zarabiać na życie. To jest wyłącznie mini-praca dla każdej osoby, która spełnia powyższe kryteria. A więc po pierwszych 2 starterach to ja dostarczam kolejne startery każdej osobie indywidualnie. Teraz kwestię finansowe przedstawiają się w ten sposób:

  Przez pierwszy miesiąc, który będzie dla takiej osoby miesiącem testowym jestem w stanie zapłacić za 20 dni odbierania telefonów: 300 zł. Jeżeli wszystko przebiegnie poprawnie zgodnie z naszymi warunkami kolejny miesiąc to płatność z mojej strony w wysokości: 350 zł. Kolejne podwyżki to zależne są od sytuacji i współpracy w jaki sposób będzie ona się klarować. Obecnie zdarzają się osoby, które dorabiają w ten sposób: 600 zł, ale to temat na przyszłość tym bardziej, że same zadania są bardzo proste i rutynowe. Dalsze szczegóły omówię z osobą, która skontaktuje się ze mną e-mail.

  Ok, to byłoby na tyle, z pewnością pozostaje jeszcze wiele kwestii do wyjaśnienia ale pozostałe szczegóły przedstawię po kontakcie ze mną poprzez adres e-mail: aleksander.dudek@o2.pl

  Pozdrawiam

Znajomi

Krissu nie posiada znajomych

Komentarze

Krissu nie posiada komentarzy