Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Nad i Naj - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Nad i Naj

chris8  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 14 kwiecień 2020
Witam administratorów. Forum w całkowitym porządku co do tematów ale...wróć... Jestem nowym użytkownikiem. Zapisałem się tu, ponieważ widzę tu porządek co do jak już wspomiałem tematów. Szczerze mówiąc trochę sie zawiodłem, ponieważ większa ilość wpisów to wpisy stare. Myślę, że forum ma kiepską reklamę. Jesteście mimo tego pod względem łatwości znalezienia tzw. problemów (bo po to forum by ułatwiać i doradzać) naprawdę git. alecz...są fora inne w których naprawdę setki ludzi dziennie pisze. Więcej aktywnych osób niż u Was...ale znów na ich forach ciężko coś znaleźć. U Was jak już wspomiałem jest to tak ładnie porozkładane że szkoda dotychczasowej pracy, by to się zmarnowało. Pozdrawiam i myślę, że coś zadziałacie w tym temacie, byvl zdbyć i nakłonić wiadomym sposobem tych ludzi, bo tak jak ja i reszta zarejestrowanych u Was wybierze wtedy tylko Was. Nie mówiąc o jeszcze przyszłych którzy do Was dołączą. Z poważaniem. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3268
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Cześć, dzięki za miłe słowa. Niestety jak widzisz fora internetowe tak naprawdę upadły, wszystko co się dzieje jeśli chodzi o społeczności to dzieje się niestety, lecz na Facebooku. Jasne szkoda że forum jest puste, ale niestety "z pustego to i Salomon nie naleje" a jak widzisz niewiele osób niestety nas odwiedza w obecnych czasach - kiedyś było troszkę lepiej, ale nie było też jakoś super... Ja gdy mam tylko chwilę po pracy staram się zaglądać na forum, gdyż jest ono moje, czasami (tak jak tutaj) staram się odpowiedzieć, no ale jeśli nie ma wielu pytań to no cóż... Wiele nie zrobię. Jeśli masz jakiś pomysł na ponowne "rozbujanie" forum - tak żeby było faktycznie aktywne to daj znać.

Pozdrawiam, życząc zdrowia w tych trudnych czasach.
Robert.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 320
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Cześć Chris.

Niestety, nastały czasy ery facebooka, teraz wystarczy messenger i strona facebooka, aby przeprowadzać konwersacje na wszystkie tematy i oglądnąć większość rzeczy, których poszukujemy (jest też dużo zbędnych).
No i oczywiście inne serwisy, jak np. YouTube, gdzie wchodzisz i masz pół świata.

Mimo wszystko warto mieć wg mnie segregację i dostęp do tego, czego szukamy (działy), a nie kupę reklam i masło maślane.

Pozdrawiam ;)
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1