Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: [Zlecę] Odbieranie telefonów - PRACA - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:

1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[Zlecę] Odbieranie telefonów - PRACA

EPN  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 3
  • Rejestracja 13 październik 2017
Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.

Mam do zaoferowania "mini pracę/zlecenie" dla osób, które dysponują czasem wolnym, są kreatywne, uczciwe i dyspozycyjne. Sama praca w sobie jest bardzo przyjemna, łatwa i z pewnością nie utrudnia trybu życia. Jestem przekonany, że każda osoba spokojnie sobie z nią poradzi. Nie ukrywam, że oczekuję pracy długo terminowej dlatego proszę o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane i takie, które spełniają poniższe warunki.

Na czym polega zlecenie:

Zadaniem osoby będzie tylko odbieranie telefonów, więc dobrze byłoby żeby osoba dysponowała drugim telefonem. Czas rozmowy waha się między 30 sek - 3 min. Co trzeba mówić, jak ? Wszystko przedstawię po kontakcie z moją osobą. Warunki i sama rozmowa jest banalna.

Wymagania:

- Rzetelność - każda rozmowa będzie przeze mnie weryfikowana
- Uczciwość
- Dyspozycyjność
- Wolny Czas(pojęcie względne, po prostu należy mieć telefon przy sobie między 8-16)
- Chęci
- Zakup 2 startówek na start(koszt 2 zł), następne startówki przez całą współpracę dostarczam osobiście.
- Osoby, które nie mają problemów z rozmową przez telefon
- Śmiałe i zdecydowane, które po 2-4 dniach mi nie zrezygnują lub zapadną się pod ziemie. Tylko takie proszę o kontakt.
- Nikomu nic nie sprzedajemy, nie oferujemy, nie kupujemy itp itd. Nic z tych rzeczy. Więcej informacji udzielę po kontakcie z moją osobą.

Oferuję:

- Na sam początek testów w formie współpracy 2 zł od telefonu odebranego, który spełnił kryteria i zobowiązania. Jeżeli współpraca będzie faktycznie wyglądała fachowo i bardzo dobrze stawka oczywiście wzrośnie. Stawka oferowana jest tylko stawką startową.
- Dziennie między 9-14 telefonów.
- Telefony od poniedziałku do piątku
- Jeszcze raz przypomnę szukam poważnej i stałej współpracy - dzieciakom dziękuje.

Nie reprezentuję żadnej firmy, jestem osobą prywatną, dlatego szukam maksymalnie 2 osób do współpracy. Jeszcze raz przypomnę, praca jest naprawdę przyjemna i bardzo prosta. Oczywiście nie oferuję fortuny, ale ten kto chce sobie dorobić z pewnością dzięki współpracy z moją osobą będzie zadowolony.

Zdecydowane osoby proszę o kontakt tylko poprzez adres E-mail: epnaliex@gmail.com

Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1