Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Dziesiąte urodziny forum - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Dziesiąte urodziny forum Komputeromaniak.net

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3255
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Cześć. Dziesięć lat temu powstało nasze forum. Wtedy to były inne czasy - nie był jeszcze zbytnio znany na scenie międzynarodowej facebook, królowała nasza klasa, a ludzie pisali do siebie na Gadu-Gadu lub innych komunikatorach, wtedy też fora dyskusyjne o różnej tematyce żyły i miały się naprawdę dobrze... Te czasy niestety minęły, ale jak widać nasze forum nadal istnieje.
Wielu z was zapewne pamięta, że to nie tylko ja zakładałem forum, towarzyszył mi wtedy mój dobry znajomy z innego forum webmasterskiego (w.org) - kolega z ekipy moderatorów - Jose, który naprawdę wiele mi pomógł. Następnie dołączyli moderatorzy (kolejność losowa) - glabek94, Danet, Badek, Bogdan, Vogeli (LadiesMan), Nitrous (ov3rlock3r) oraz oczywiście w międzyczasie administrator jakim był batwing.

Niektórzy z nich byli w administracji / moderacji kilka miesięcy, kilka lat, jeszcze inni znacznie krócej - tak czy owak - wszystkim raz jeszcze dziękuję, że dołożyli cząstkę siebie i swojego czasu do istnienia naszej społeczności.

Ogromnie dziękuję że jest tutaj nadal i moderuje ze mną to forum Nelson!

Na początku forum znajdowało się bodajże pod adresem tracker.pdg.pl, następnie zmieniło się na komputeromaniak.er.pl aż wreszcie od wielu lat działa pod domeną komputeromaniak.net. Mam nadzieję, że dobijemy wspólnie kolejnych dziesięciu lat, mam też nadzieję, że forum jeszcze wróci do życia - i choć wiem, że duża część z braku aktywności pochodzi ode mnie - (nie rozwijam już tak bardzo forum i serwisów mu towarzyszących) to mimo wszystko ludzie nadal będą tutaj aktywni a także będą dochodzić ciągle nowe osoby.

Jak wyglądało kiedyś forum możecie sprawdzić na webarchive.org wpisując adres naszego forum i wybierając interesujący przedział czasowy. :)
Raz jeszcze każdemu z was dziękuję!

Dziękuję naszemu głównemu sponsorowi jakim jest Michał z unixstorm.org za udostępnienie hostingu i genialne wsparcie techniczne, zaś seopilot.pl dziękuję że nadal mogę uzbierać dzięki ich reklamom drobniaki na domenę, chociaż jest ich coraz mniej ;)...

Panie i panowie - wszystkiego najlepszego nam I wam z okazji dziesiątych urodzin forum komputeromaniak.net raz jeszcze!

Dajcie znać w komentarzu jak wspominacie swoją pierwszą wizytę na naszym forum, co się w waszych oczach zmieniło? Na lepsze? Na gorsze?

Pozdrawiam, tradycyjnie już...
Robert (TRACKER) właściciel forum.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
1

rafal88  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 11
  • Rejestracja 18 lipiec 2008
Hej,
Nie chciałeś mi wtedy dać kolorku :) Ale ja byłem zajęty na w.org, więc zrozumiałe. Ale jak widać to forum nadal jest, może jeszcze będzie jakiś renesans. Szczerze mówiąc to tęsknie za tą formą internetu. Twarzoportal w tej roli jakoś do mnie nie przemawia...
0

Badek  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 1436
  • Rejestracja 24 październik 2008
Piękne czasy były, trzeba przyznać. I cieszę się, że mogliśmy się przydać czasami, w jakiś tam sposób zawsze to wpłynęło na rozwój każdego z nas (chociaż nie zawsze było kolorowo;) ). Wszystkiego dobrego Robert, może jakiś piwny zlot? :D

0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3255
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Rafale, tylko i wyłącznie dlatego kolego nie miałeś bo zwyczajnie niestety nie chciałeś. Miło mi zobaczyć, że jednak ciągle o "k.net" pamiętasz :) co do czasów w których żyjemy - no cóż wszystko idzie do przodu, niestety za wiele z tym zrobić nie możemy.

Badek (Krystianie), no wiadomo... Bywało różnie, raz lepiej raz gorzej - jak to wszędzie. Co do zlotu to oczywiście jestem za, tylko gdzie i kiedy? :)
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

WebSter23  

• Tytuł pamięta początki k.net
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1342
  • Rejestracja 09 lipiec 2008
Kiedyś to były czasy ;)
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1