Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Antena satelitarna - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Antena satelitarna wybór

magdalenka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 27 sierpień 2017
Szczerze powiedziawszy to jakos przestala mnie interesowac oferta kablowki .. na programach sa co raz slabsze ramowki i zastanawiam sie do nowego roku nie przedluzac umowy. Teraz opcji jesli chodzi o alternatywe jest kilka .. w sumie ogladanie tv przez internet nie jest zlym pomyslem jednak nie mam przystosowanego telewizora do tego celow - a nowego specjalnie nie mam zamiaru kupowac gdyz mam inne wydatki na glowie. Antena dvb-t odpada ze wzgledu na slaby zasieg - testowalam jedna pozyczona od znajomego. W takim razie pozostaje tylko satelita .. jednak tutaj tez mam problemy jesli chodzi o wybor antenty satelitarne . Bede potrzebowala kupic konwerter sygnalu oraz talez .. na miescie ceny sa zaporowe wiec zaczalam szukac czegos w sieci. Po przejrzeniu kilku ofert eltrox.pl wydaje sie byc dobrym wyborem. Moze podpowiecie ktory konkretnie talerz wybrac? Nie chce mi sie pytac po innych forach dlatego mam nadzieje, ze ktos mi pomoze. W koncu to forum zwiazane posrednio z tematem ;) Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1