Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Toner do drukarki - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Toner do drukarki

herex77  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 16 październik 2017
Przez przypadek zobaczyłem w internecie tonery zamienne do drukarki. Okazało się, że są tańsze od mojego toneru. Znalazłem model, który będzie pasował do mojego sprzętu hp laserjet 1536dnf mfp toner [url]https://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-m1536-p-331.html[/url] czy one będą działały tak dobrze jak oryginalny toner?

Użytkownik herex77 edytował ten post 16 październik 2017

0

wasyl  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 23 październik 2017
Mi się wydaje, że warto w takich tematach poszperać w Internecie. To jest naprawdę dość dobre źródło wiedzy oraz informacji :)
0

badziak  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 11 lipiec 2018
Myślicie, że zamiennik nie będzie się bardzo różnił jakością od oryginalnego tonera? Mam laserówkę brother i się rozglądam za jakimś dobrym zamiennikiem
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 314
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Zawsze będzie jakaś różnica, a to, czy będzie duża czy mała zależy od jakości zamiennika. Warto zaczerpnąć opinii o konkretnym zamienniku do konkretnej drukarki, ocen... :)
0

badziak  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 11 lipiec 2018
Dzięki, jak na razie zamówiłem sobie toner actis i nie jest źle, jak za taką cenę to nie ma sie do czego przyczepić.
1

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1