Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: [Wykonam] teksty na blogi, opisy produktów. Co mogę dla Ciebie napisać? - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:

1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[Wykonam] teksty na blogi, opisy produktów. Co mogę dla Ciebie napisać?

wojcikklaudia  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 18 wrzesień 2017
Piszę teksty, które chce się czytać. Umiem odpisywać na maile i wiem co to terminowość. Tworzę chwytliwe nagłówki, wiem gdzie pasuję ironia i humor, a gdzie poważny ton ekspercki.

Najczęściej piszę teksty typowo lifestylowe, urodowe, wnętrzarskie, kulinarne. Jednak poradzę sobie również z tekstami wymagającymi większego researchu. Z powodzeniem pisałam już o chorobach wenerycznych, wczuwałam się w rolę eksperta od montażu okien, czy agenta nieruchomości.

Ceny ustalane są indywidualnie. Ich wysokość zależy m.in. od tematyki czy rodzaju tekstów. Jeżeli zamawiasz dużą ich liczbę, proponujesz długotrwałą współpracę, możesz liczyć na korzystniejsze warunki i indywidualne rabaty. Stawki zaczynają się od 5 zł/1000 zzs.

Piszę, bo lubię i umiem to robić. Chętnie to udowodnię, pisząc tekst próbny. Nie wahaj się o niego poprosić: wojcikklaudia92@gmail.com
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1