Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: [Wykonam] Pakiety linków z baz prywatnych i tworzenie stron zapleczowych - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości
Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[Wykonam] Pakiety linków z baz prywatnych i tworzenie stron zapleczowych

#1
seospot  


  • Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 17 wrzesień 2016
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą linkowania dostępną w naszym sklepie. Przygotowaliśmy zróżnicowaną pulę usług SEO które można wykorzystać do linkowania swojej strony.

Realizujemy wpisy w prywatnym zapleczu tematycznym i ogólnotematycznym, linki z zagranicznych i polskich profili web 2.0 (w lokalizacjach z wysokimi parametrami TF, CF, DR), artykułów sponsorowanych, tworzymy dedykowane strony zapleczowe. Oferowane zaplecza tworzymy na popularnych platformach blogowych. Dzięki temu nie trzeba ponosić każdego roku kosztów przedłużania domeny i hostingu.

Cena usługi uzależniona jest od wybranego pakietu linków.
Wszystkie ceny podane są w brutto. Na usługi wystawiamy faktury.

W przypadku pytań serdecznie zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego w sklepie. Na wiadomości odpisujemy do 24h.
Pełna oferta dostępna jest pod adresem: seospot.pl

Użytkownik seospot edytował ten post 27 lipiec 2017

0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych