Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Jak zarobić na stronie internetowej? - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jak zarobić na stronie internetowej?

reptak  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 23
  • Rejestracja 07 kwiecień 2016
Pytanie jak w temacie. Na czym wychodzicie najlepiej? Reklamy kontekstowe? Programy z płatnością za leady?
Czy jeszcze coś innego? Wiem, że modne jest sprzedawane artykułów sponsorowanych, ale czy na tym można normalnie zarobić?
0

kilka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 20 sierpień 2014
Hmm... raczej ciężko teraz zarobić na reklamie kontekstowej - to już nie to samo, co było kilka lat temu. Teraz chyba najlepiej reklamować konkretne firmy i dostawać hajs za leady - o ile masz serwis tematyczny z dobrym ruchem, to w taki sposób możesz naprawdę zarobić bardzo dobre pieniądze. Duże znaczenie ma twoje podejście i zaangażowanie, bo zanim zaczniesz ciągnąć z tego niezłe pieniądze, naprawdę minie trochę czasu. Na pewno załóż konto na Awin i tam testuj sobie konkertne programy - masz ich mnóstwo. Moje doświadczenie pokazuje, że najlepiej wychodzi się na promowaniu znanych marek.
0

reptak  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 23
Sprawdzę to jeszcze dzisiaj, nazwa mi się kojarzy, możliwe, że kiedyś byłem już na ich stronie. A gdybyś miał wskazać konkretny program, który daje największy potencjał zysków?
0

kilka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
Nie ma tak. Ogólnie ludzie kupują znane i pewne marki. Jeśli chodzi o turystykę, to pewnie Travelplanet. Jeśli pożyczki, to coś pojawiającego się w TV. I zazwyczaj właśnie w tych programach będziecie mieli zdecydowanie najwyższą konwersję.
0

reptak  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 23
Konto na Awin już mam. Zgłosiłem się do kilku programów, zobaczymy jakie będą wyniki. Na razie mam pojedyncze kliki. Zgłosił się nawet jakiś koleś z Awin z propozycją optymalizacji reklam na stronie. Podoba mi się. Podpowiedzi wykorzystałem. Pewnie jeszcze minie sporo czasu, zanim pojawią się jakieś wyniki tych moich kampanii, ale pewnie coś w końcu zacznie się dziać.
0

kilka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
Kiedy będziesz miał jakieś pierwsze doświadczenia w tym temacie to śmiało pisz. Konwersje, dobre i kiepskie wyniki. Dziel się - tak wszyscy ułatwiamy sobie opłacalność naszego działania.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1