Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: [Oferta] Pozycjonowanie sprawia Ci przyjemność ? Zobacz to - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

slv lampy
sklep internetowy tomix oferuje owietlenie wewntrzne i zewntrzne spotline slv proponowane lampy idealnie nadaj si do owietlenia kuchni
ledowe.info

Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:

1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[Oferta] Pozycjonowanie sprawia Ci przyjemność ? Zobacz to

Krissu  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 27 kwiecień 2017
Cześć,

Moją charakterystyczną cechą jest ogromne doświadczenie w zarabianiu online. Przez ostatnie lata zarabiałem pieniądze w sieciach tj: CPA/PPA/PPI. Efekt – krótki czas, minimum wysiłku i naprawdę godziwe pieniądze.

W swojej pracy skupiłem się na zagranicznych sieciach. Ich oferty są o wiele bardziej korzystne aniżeli polskie sieci. Z łatwością mogłem zyskać satysfakcjonujące pieniądze, jednak coś mnie ograniczało - pozycjonowanie. Chciałbym jednak wrócić i uzyskać większe efekty i do tego potrzebuję prawej ręki/wspólnika – pozycjonera Globalnego.

A teraz oferta dla Ciebie. Jeżeli potrafisz zdobyć wysoką pozycję w Google, pozyskać ruch zagraniczny i jesteś zainteresowany podjęciem długiej współpracy to zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do współpracy osoby, które:

⦁ Cechują się pasją ale i odpowiedzialnością
⦁ są wytrwałe, skuteczne i kreatywne
⦁ Dysponują wolnym czasem
⦁ Chcą wspólnie zarobić duże pieniądze
⦁ Posiadają odpowiednie umiejętności SEO/ Pozycjonowania - Globalnego
⦁ Potrafią pracować w grupie i są zaangażowane

Jeśli chcesz wspólnie ze mną zarabiać na sieciach CPA/PPI, wystarczy że napiszesz maila i przedstawisz mi swoją osobę.

Szczegółowe informację udzielę każdej osobie wstępnie zainteresowanej projektem.

Adres E-mail: topelitevip@gmail.com

Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1