Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Wideorejestrator do auta? - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Wideorejestrator do auta?

Arpo  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 06 listopad 2016
Hej Wszystkim, do świąt planuję kupić jakąś fajną kamerkę do auta. Teraz to staja się popularne więc trochę tego na rynku jest:) Budżet to max 1000zł. Możecie coś fajnego mi doradzić? Wstępnie myślałem o P500 od Xblitz ale wolałbym poznać jakieś opinie. Z góry dzięki za pomoc:)
0

kinest4  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 23 listopad 2016

Wyświetl postUżytkownik Arpo dnia 06 listopad 2016 napisał

Hej Wszystkim, do świąt planuję kupić jakąś fajną kamerkę do auta. Teraz to staja się popularne więc trochę tego na rynku jest:) Budżet to max 1000zł. Możecie coś fajnego mi doradzić? Wstępnie myślałem o P500 od Xblitz ale wolałbym poznać jakieś opinie. Z góry dzięki za pomoc:)

Kwotę masz na ten cel naprawdę zacną więc jest w czym wybierać. Dobrze jak byś sobie założył co jest tak naprawdę ważne, z czego będziesz korzystał itp. Ten który podałeś ma całkiem niezłe parametry. Dobra matryca Sony IMX322, kąt soczewki 150stopni, więc naprawdę spory (spokojnie zgarnie drogę i pobocze), jakość nagrywania FHD, format .mov. Dużo by wymieniać. Ze sporych zalet jest też uchwyt magnetyczny, łatwo się dzięki temu wymontowuje kamerkę, bez konieczności zdejmowania uchwytu. Ja z kolei mam trochę starszego Xblitza, mianowicie P100 bo kupowałem w zeszłym roku (a raczej dostałem w prezencie:). Mi tam bardzo pasuje poza elektroniką, która też jest na wysokim poziomie, sama obudowa. Masz dla porównania z P500 xblitz.pl/produkt/rejestratory/rejestrator-jazdy-xblitz-p100/
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 302
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Do 750zł/800zł nabędziesz LS430W lub (wg mnie najlepszy wybór) Mio 388. Małe, zgrabne zabudowanie kamery, fajna linia, b. dobra jakość nagrań (a to jest priorytetem podczas jazdy) oraz super opinie.

Zobacz, oceń czy Ci się podoba i przemyśl zakup ;) Polecam Mio oczywiście.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1