Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Nowa wersja generatora stron www! - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Nowa wersja generatora stron www! bez reklam, bez znajomości html oraz php - za darmo!

Ankieta: Ocena generatora stron www od #knet (5 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz nową wersję generatora stron www od #knet?

1. 5 - wspaniały! (2 głosów [40.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 40.00%

2. 4 - dobry! (2 głosów [40.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 40.00%

3. 3 - jest ok, ale... (1 głosów [20.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 20.00%

4. 2 - słabo, bo... (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

5. 1 - tandeta, ale to dlatego, że... (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3246
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Cześć, jak pewnie wielu z Was wie niedawno (26 Czerwca) obchodziliśmy 8 urodziny naszego forum. Niestety wtedy nie miałem jeszcze gotowej nowej wersji naszego nowego sztandarowego produktu jakim jest generator stron www - udostępniany przez nas całkowicie za darmo, bez reklam. Teraz mogę śmiało poinformować, że nowa wersja jest już gotowa i dostępna pod adresem http://komputeromaniak.net/generator/ - zmian w stosunku do pierwszej wersji generatora z 2014 roku jest baaaardzo wiele.

Pozwólcie, że wymienię te najważniejsze, a resztę dostrzeżecie sami korzystając ze strony. ;-)

Cytat

* Nowa kolorystyka
* Znacznie większa ilość elementów możliwych do użycia
* Importowanie / zapisywanie projektów
* Możliwość dodawania własnych grafik do projektu
* Podgląd strony
* Lepszy edytor detali / treści
* Edytor kodu html
* Nowy sposób nawigacji, dzięki czemu boczne menu nie zasłania już ważnych elementów strony
+ wiele więcej...

Jak to wygląda?
Otóż tak... poniżej kilka screenów:

Co dalej? Otóż będzie się działo bardzo wiele z tym generatorem - co jakiś czas postaramy się dodać nowe elementy, nowe możliwości, spolszczymy także edytor detali.

Pytanie mamy też do Was - jak się podoba nasz nowy generator stron www? Czy brakuje jakichś rodzajów elementów? Jakie chcielibyście, abyśmy dodali w przyszłości?
Prosimy też o oddanie głosu w ankiecie!

PS. Jeśli wyświetla Ci się nadal stara wersja generatora prosimy o odświeżenie Cache w przeglądarce - najczęściej wystarczy Ctrl +R i/lub Ctrl + F5 na klawiaturze.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z http://komputeromaniak.net/generator/ - warto!

Pozdrawiamy, ekipa administracyjna forum.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
1

Autochton  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 08 sierpień 2016
Ciekawe pomyślane i atrakcyjne wizualnie. Czy istnieje jakaś dokumentacja? Jakim CMS można to obsłużyć?
0

TRACKER  

• Grupa Właściciel forum
  • Postów 3246
Po co Ci CMS do obsługi generatora? :) Bo w sumie nie wiem... zajrzyj na stronę i zacznij korzystać. Dokumentacji brak, ale wszystko jest tak banalnie proste, że wydaje mi się ona zbędna... Jeśli masz w czymś problem z generatorem, nie potrafisz czegoś zrobić - pisz, pomożemy :)
0

nastyk  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 10 sierpień 2016
Witam serdecznie

Bardzo spodobał mi się Wasz generator więc chciałem zrobić prostą stronę ale mam problem z dodawanie własnych zdjęć, zdjęcia próbowałem linkować do swojego konta flickr ale nie wczytują się.

Pozdrawiam
0

TRACKER  

• Grupa Właściciel forum
  • Postów 3246
Witaj, nastyk. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale wcześniej ze względu na urwanie głowy w pracy i poza nią nie miałem czasu... Aby zdjęcie zostało poprawnie wyświetlone musi ono posiadać rozszerzenie pliku graficznego na końcu adresu url, z tego co wiem flickr takowego nie dodaje. Polecam sprawdzić inny hosting plików graficznych.

Pozdrawiam.
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 300
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Przetestuj imgur.com, moim zdaniem najlepszy hosting plików graficznych, który trzyma pliki na serwerach bez limitu czasowego.

Jeżeli chcesz dodać własne zdjęcia, edytuj kod i wklej tam własny link.
0

JurekPazurek  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 01 wrzesień 2016

Wyświetl postUżytkownik TRACKER dnia 14 sierpień 2016 napisał

Witaj, nastyk. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale wcześniej ze względu na urwanie głowy w pracy i poza nią nie miałem czasu... Aby zdjęcie zostało poprawnie wyświetlone musi ono posiadać rozszerzenie pliku graficznego na końcu adresu url, z tego co wiem flickr takowego nie dodaje. Polecam sprawdzić inny hosting plików graficznych.

Pozdrawiam.

Kiedy zobaczyłem ten generator to mało nie spadłem z krzesła, że coś takiego jest za darmo. Pomysł jest super, realizacja też. Widzę, że używacie Google Fonts w elementach. Ciekawi mnie czy w jakiś sposób można zmieniać czcionki bez grzebania w kodzie?
0

TRACKER  

• Grupa Właściciel forum
  • Postów 3246
Cześć, JurekPazurek, dzięki za miłe słowa... co do możliwości to dobrze je posprawdzałeś? Wybierz element, który chcesz edytować i przeciągnij w odpowiednie miejsce, przejdź do Tryb edycji - "Detale" i wybierz element z treścią, pojawi się te oto okno:

Dołączona grafika
1

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1