Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: [Współpraca] Szukam pozycjonera do współpracy w PPA - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości
Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

[Współpraca] Szukam pozycjonera do współpracy w PPA

#1
inwsmedia  


  • Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 28 sierpień 2015
Witam !

Wraz z moim wspólnikiem działamy na rynku PPA. Współpracujemy z zagraniczną siecią afiliacyjną, która ma jedną z najlepszych opinii. Do tego czasu udało nam się wspólnie zarobić: $4,282.86. Zarobek ten dotyczy okresu od października do lutego. Zarobek jest średni z tego powodu, że nie udało nam się wybić wszystkich naszych nisz do topowych pozycji w Google. Aktualnie posiadamy 4 serwisy. Jeden serwis dotyczy hacków do gier a pozostałe 3 oferują gry PC. A więc działamy na rynku zagranicznym(Nie polskim).

Ja zajmuję się częścią merytoryczną serwisów, tekstami i pozostałymi szczegółami natomiast mój wspólnik zajmuję się pozycjonowaniem. Jednak jego praca prywatna sprawia, że nie może poświęcić tyle czasu ile by było potrzeba aby uzyskać czołowe pozycję w google.com, google.fr, google.de, google.nl. Dlatego temat ten został stworzony po to aby znaleźć 3 osobę do STAŁEJ współpracy w dziedzinie PPA. Najważniejsza kwestia jest taka, że działamy na BLACK HAT. Dlatego poszukujemy osoby, która będzie potrafiła sprawić aby nasze niszę gier i hacków znalazły się w Topowych pozycjach google. Wiemy jaki drzemie potencjał na rynku PPA i dlatego chcemy powiększyć zespół o kolejną osobę aby i również nasze zarobki zaczęły osiągać w końcu satysfakcjonujące dla nas wyniki finansowe.

Kwestia wynagrodzenia wygląda następująco. Albo płacimy za daną niszę odpowiednią inwestycję po kalkulacjach itp itd, albo nawiązujemy ścisłą współpracę. Oczywiście rozumiemy, że SEO wiąże się z inwestycjami i to również bierzemy pod uwagę. Dana osoba nie musi znać się na rynku PPA, zależy nam na osobie, która swoimi sposobami będzie potrafiła wybić nasze niszę jak najwyżej w google. Wszystko wytłumaczymy po skontaktowaniu się z nami.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Adres E-mail: inwsmedia@gmail.com

Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych