Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Pożyczka na zakup - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Pożyczka na zakup

mateusz88  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 16
  • Rejestracja 06 październik 2015
Waszym zdaniem pożyczenie pieniędzy na zakup nowego sprzętu jest dobrym rozwiązaniem czy lepiej odłożyć i dopiero wtedy kupić?
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3260
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Lepiej powoli odkładać to co się zarobi / pozyska, nie polecam pożyczek...
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

oewonga  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 13 marzec 2016
Witam! Mateusz88, jeżeli sprzęt potrzebny jest Ci już teraz to zapraszam do zapoznania się z ofertą pożyczki w wonga.com. Pożyczając w naszej firmie zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie [url]https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=komputeromaniak.[/url]

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Użytkownik TRACKER edytował ten post 08 kwiecień 2016
Powód edycji: Jednorazowo dopuszczam zamieszcienie linku ze względu na głębokie powiązanie zapytania w nazwie tematu z ofertą... Proszę o stosowanie się jednak na przyszłość do regulaminu forum.

0

reptak  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 28
  • Rejestracja 07 kwiecień 2016
Pożyczki mają bardzo duże oprocentowanie. No chyba że skorzystasz z oferty pierwszej, bo wtedy masz sporo taniej. A generalnie nie spodziewaj się szału. Przy działalności jest łatwiej, bo masz nawet na starcie spore środki do zyskania, ale też u wybranych np. https://www.ideabank...edytow-dla-firm A ogólnie zawsze lepiej kupować za to co masz, no chyba że znajdzie się inny lepszy sposób na wykorzystanie tej kasy - jakaś inwestycja? Wtedy dopiero to będzie miało większy sens.
0

rafal88  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 11
  • Rejestracja 18 lipiec 2008
Witam,
Wszystko rozbija się o oprocentowanie czy ogólny koszt pożyczki. Ja uważam, że najlepiej jest odłożyć jak mówi TRACKER.
Niestety w życiu bywa, że trzeba już, a nie bardzo jest za co. Opcje ratalne przeważnie są tak skonstruowane, że koniec końców i tak zapłacisz dużo więcej. Ja na wakacjach kupiłem laptopa za 1,400 zł. Ani to dobry wybór sprzętowy, ani finansowy. Zrobiłem się w konia po prostu na własne życzenie. Potrzebowałem pilnie drugiego laptopa z niskiej półki cenowej, a szkoda mi było wydać bezpośrednio pieniądze, które miałem. Koniec końców oddałem 2,5 tysiąca. To w jednym z tych sklepów dla idiotów, ale nie tym konkretnie z reklamy.
Osobiście uważam, że jeżeli już pożyczać to z banku. Uczciwie oprocentowanie i większa pewność, że CI komornik domu nie wyniesie. Niemniej na pożyczkę w banku sobie trzeba zasłużyć. Są systemy które oferują pożyczki w zależności od tego jakim klientem jesteś. W dużym uogólnieniu.
Ostatnim miejscem gdzie bym pożyczał to wszystkie inne firmy pozabankowe. Nie wiem jak to w Polsce wygląda, ale w UK wzięcie pożyczki w takiej instytucji obniża Ci "credit score" przez co paradoksalnie jesteś mniej wiarygodny dla np. banku.
Temat rzeka. Jeżeli umiesz odkładać pieniądze to odkładaj. Jeżeli potrzebujesz szybciej to dobrze się zastanów co, gdzie i jak kupujesz.
0

Badek  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 1436
  • Rejestracja 24 październik 2008
Widzę luźne pogaduszki, to dorzucę swoje 5 groszy...

Zależy od celu w jakim jest Ci potrzebny nowy sprzęt. Często gęsto jest to sprzęt, który jest narzędziem pracy, dlatego jeżeli nie dysponujesz gotówką na teraz, to czasami nawet warto kupić sprzęt na raty lub wziąć na niego pożyczkę (vide ja i zakup laptopa na raty). Jeżeli jest to nagłe widzimisię potencjalnego użytkownika "bo ja chcę już i teraz", no to nie jest zbyt ekonomiczne myślenie. Aczkolwiek ludzie biorą często tanie sprzęty na duża ilość rat, ponieważ są myśli, że "nie odczują" niskich rat co miesiąc. Ile głów tyle zdań. Jestem pewny jednego: czasami warto narzędzie pracy wziąć na raty (ew. niezbędny sprzęt typu AGD), jeżeli nie mamy alternatywy. A z zakupem reszty sprzętu bym się wstrzymał do czasu zarobienia na nie gotówki.
Potrzebujesz strony internetowej? Zakodowania HTML+CSS? Projektu graficznego? Modyfikacji strony? Nie szukaj dalej i sprawdź moje portfolio: badek.org
0

mateusz88  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 16
  • Rejestracja 06 październik 2015
odkładać można ale czasami ma się wydatki niespodziewane i gotówka jest potrzebna na już i nie ma innego wyjścia jak skorzystać z takiej oferty.
0

StartCV  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 22 październik 2013
Mam inną alternatywę. Jeśli pracujesz w większym zakładzie pracy to na pewno macie Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. W jego ramach można brać pożyczki w kwocie 3-5 tys zł w zależności od regulaminu. Oprocentowanie jest śmieszne jak nie symboliczne. Szczegóły na ten temat znajdziesz tu: http://poradnikpraco...czen-socjalnych
Wzory dokumentów aplikacyjnych startcv.pl
0

Kolia  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 17 maj 2016
Ja myślę,że warto bo raz się żyje, a jeśli ten sprzęt nie jest za drogi to po co czekać :) jeśli to jest kilka tysięcy to dużo na tym nie stracisz :)
0

Tasza  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 3
  • Rejestracja 11 lipiec 2016
Ja polecam, bo sama często korzystam z tego rodzaju ofert. Do niedawna składałam wniosek w pobliskim banku, a teraz chętniej korzystam z pozabankowych ofert online. Wonga jest w porządku.
0

konwalka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 2
  • Rejestracja 16 sierpień 2019
Nie wydaje mi się,branie pożyczek to porażka.Potem trudno jest się z tego wykaraskać,a jak wiadomo,apetyt rośnie w miarę jedzenia.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1