Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Wykonamy strony internetowe, sklepy, grafikę użytkową oraz wiele więcej! - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości
Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Wykonamy strony internetowe, sklepy, grafikę użytkową oraz wiele więcej!

#1
Idea Systems  


  • Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 06 luty 2016
  • OS:Windows 10
Witam.

Jesteśmy agencją specjalizującą się w tworzeniu aplikacji webowych, grafiki na potrzeby internetu, druku i wszystkim co związane poniekąd z internetem. Wystawiamy fakturę VAT, projekty realizujemy od samego początku do samego końca. Na rynku nie jesteśmy długo, ale nasz zespół składa się z ludzi z paroletnim stażem w tej branży.

Jesteśmy w trakcie pracy nad nową odsłoną naszej strony firmowej, nie mniej jednak kilka z naszych prac można zobaczyć na naszym behance.net/ideasys. Dla zainteresowanych więcej realizacji chętnie podeślę drogą mejlową.

Jeśli jesteś zainteresowany - napisz lub zadzwoń, porozmawiamy o Twoim projekcie.

Mikołaj Niżnik
PW


Pozdrawiam.

Użytkownik Nelson edytował ten post 10 luty 2016
Powód edycji: 4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3
0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych