Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: [Zlecę] Pisanie tekstów w języku holenderskim i niemieckim - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości
Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
 • Nie możesz napisać tematu
 • Temat jest zamknięty

[Zlecę] Pisanie tekstów w języku holenderskim i niemieckim

#1
inwsmedia  


 • Tytuł Nowicjusz
 • Grupa Użytkownicy
 • Postów 8
 • Rejestracja 28 sierpień 2015
Witam !

Szukam osób do stałej współpracy. Praca polega na pisaniu tekstów o grach komputerowych. Zasada współpracy wygląda następująco: ja podaję tytuł gry a następnie wytyczne co i jak ma być napisane. Dla osób, które znają naprawdę dobrze język niemiecki lub holenderski nie będą mieli żadnych problemów i praca ta będzie lekka i przyjemna. Nie jest to nic specjalnego ani trudnego a wręcz przeciwnie. Nie ma potrzeby znania rynku gier komputerowych.

Wymagam aby każdy tekst miał minimum 300 słów. To jest bardzo ważny czynnik. Następnie bardzo ważna jest gramatyka jak i stylistyka pisania tekstów - tutaj poziom musi być naprawdę dobry. Teksty również muszą dobrze być napisane pod kątem SEO - tutaj wytłumaczę dokładnie o co mi chodzi.

Tak jak napisałem na samym początku postu szukam osób do STAŁEJ współpracy. Nie jest to jednorazowe zlecenie. Z tego względu szukam osób wyłącznie odpowiedzialnych i takich którzy dysponują odpowiednią ilością czasu na podjęcie współpracy z moją osobą. Czas realizacji takiego tekstu nie będzie oczywiście ekspresowy, tym nie musicie się obawiać. Najważniejsze dla mnie jest aby zgłaszały się osoby dojrzałe, które po tygodniu albo miesiącu nie zrezygnują mi z współpracy. Tygodniowo tekstów będzie różnie od 3 do 5 nawet. Tutaj zasada z pewnością będzie się zmieniać.

Teraz sprawa wynagrodzenia wygląda następująco. Zdaję sobie sprawę, że takie tłumaczenia tekstów oscylują w granicach nawet 15-20 zł. Jednak jak już napisałem ja szukam osoby do STAŁEJ współpracy dlatego moja cena wynosi 7-8 zł Netto za każdy napisany dla mnie tekst. Uważam, że cena jest w pełni proporcjonalna do tekstów które będę zlecał osobom zainteresowanych podjęciem współpracy. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie E-mail:

E-mail: inwsmedia@gmail.com

Pozdrawiam
0

#2
Adam Sraka  


 • Tytuł Nowicjusz
 • Grupa Użytkownicy
 • Postów 9
 • Rejestracja 03 marzec 2016
 • Płeć:Mężczyzna
 • OS:win7
Nie ma szans znaleźć niekoga za takie pieniądze. z doświadczenia wiem. Totalna masakra jest. Jak chcesz kogoś rozsądnego to poniżej 30 zł za 300 słów nikogo nie znajdziesz.
Nie wiesz gdzie sprzedać bloga? Sprzedaj bloga za gotówkę w 5 minut na Skupblogow.pl. Szybkie i bezpieczne transakcje. Wszystkie tematy.
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
 • Nie możesz napisać tematu
 • Temat jest zamknięty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych