Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Dobry hosting plików? - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Dobry hosting plików?

Artix  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 126
  • Rejestracja 24 styczeń 2012
  • GG:25483196
Polecicie mi jakiś porządny, darmowy hosting plików? Najlepiej żeby nie było tworzyć dodatkowego konta, rozmiar plików to tak do 250 MB. Myślałem jeszcze żeby skorzystać z OneDrive bo mam na nim mnóstwo miejsca, ale z tego co zauważyłem to żeby pobierać z niego pliki to taki gość musi sobie konto na usłudze założyć.
To moje portfolio oraz blog. Szukasz webmastera? Pisz na kontakt.artur@yahoo.com.
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3264
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Zapewne konto Google posiadasz? To może zainteresuj się Google Drive? Jest tam do dyspozycji sporo miejsca - 15 GB, to samo oferuje Copy.com, ale tam jednak to konto zakładać trzeba...

Ja korzystam z powyższych, ale wiele osób które znam mają konto też na Dropbox'ie i są zadowoleni.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

reptak  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 28
  • Rejestracja 07 kwiecień 2016
Za konto hostingowe np. na Hekko zapłacisz kilkadziesiąt złotych, a będziesz miał serwer na minium kilka GB danych.
Czy tak nie lepiej? Darmówka kasuje, wolno działa, nie ma supportu. Strata czasu jak dla mnie.
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 318
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Nie każda "darmówka" kasuje, duże marki jak chociażby Google mogą zapewnić stabilność i przechowywanie plików baaaardzo długo, aczkolwiek nie ma rozwiązań idealnych :)

Z powyższych to chyba jedynie google dyski lub dobry hosting FTP na pliczki :)
0

magdalenka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 27 sierpień 2017
Wszystko zalezy od tego jak duze pliki chcesz udostepniac. Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bedzie posiadanie jakiegos malego server VPS. Lubie miec kontrole nad waznymi dokumentami jakimi sie dziele np. w pracy stad tez taki wybor. Niestety na darmowych serwisach nie ma mowy o jakiejkolwiek prywatnosci, a plik mozna znalezc bezposrednio z poziomu wyszukiwarki. Poza tym jak juz tutaj koledzy wspomnieli szybko zostaja one usuwane. Jesli nie wiesz czego sie spodziewac po takiej usludze to mozesz ja przetestowac za smieszne pieniadze np. tutaj https://www.nazwa.pl/vps/ Oczywiscie mozna na takim serwerze postawic sobie jakies inne uslugi typu serwer pocztowy czy tez strone www. Zreszta wszystkie mozliwosci masz opisane na stronie.

Użytkownik magdalenka edytował ten post 22 marzec 2018

0

Szpadyzor  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 66
  • Rejestracja 18 maj 2009
  • GG:537255
Z darmowych już dawno się wyleczyłem. Wolę zapłacić i miec dobry hosting, serwer czy co tam chcesz.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1