Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Przegląd Królewski - blog - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Ważna informacja, przeczytaj!

Nowe tematy mogą tworzyć osoby, które posiadają minimum 5 wartościowych postów na swoim koncie - przynależą oni do grupy Użytkownicy.
Dział zareklamuj się jest jedynym działem dla autora stron www gdzie może zareklamować swoją witrynę.
Autor wątku powinien być jej właścicielem / administratorem lub mieć pozwolenie od niego na reklamę na tutejszym forum.
Tzw. "nabijanie postów" poprzez spam i niepotrzebne odkopywanie tematów w tym i innych działach jest zakazane.
Osoby które nie przestrzegają tych zasad otrzymają na swój profil ostrzeżenie, bądź zostaną zablokowane (jeśli sytuacja się powtarza i ostrzeżenia nic nie pomagają), a wątek z ich reklamą zostanie usunięty.

Regulamin ten jest tak samo ważny jak całościowy regulamin forum, który można znaleźć pod tym odnośnikiem.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Przegląd Królewski - blog

Artix  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 126
  • Rejestracja 24 styczeń 2012
  • GG:25483196
Serdecznie zapraszam na mojego prywatnego bloga Przegląd Królewski. Piszę gdy tylko mam czas, staram się dodawać coś raz dziennie o 16, a poruszam kwestie gier i technologii oraz internetu. Myślę że cudze, subiektywne spojrzenie na coś kogoś zaciekawi. :)

http://blog.king-archee.ga
To moje portfolio oraz blog. Szukasz webmastera? Pisz na kontakt.artur@yahoo.com.
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3257
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Prosty, bardzo prosty blog - jak dla mnie ma swój urok :) Tylko to logo... takie jakieś nijakiego w sensie - korona spoko, ale napis... do dopracowania - szczególnie to "Przegląd Królewski".

Treści też całkiem spoko, tylko ten wygląd a Twoja strona z informacjami o mnie znacząco się różnią, więc kiepsko, że nie zrobiłeś zwyczajnej podstrony "O mnie" zamiast przekierowania - przecież treści mogły zostać te same, nie sądzisz? ;)
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1