Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Strona dla poważnej firmy - doradzicie? - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Ważna informacja, przeczytaj!

Nowe tematy mogą tworzyć osoby, które posiadają minimum 5 wartościowych postów na swoim koncie - przynależą oni do grupy Użytkownicy.
Dział zareklamuj się jest jedynym działem dla autora stron www gdzie może zareklamować swoją witrynę.
Autor wątku powinien być jej właścicielem / administratorem lub mieć pozwolenie od niego na reklamę na tutejszym forum.
Tzw. "nabijanie postów" poprzez spam i niepotrzebne odkopywanie tematów w tym i innych działach jest zakazane.
Osoby które nie przestrzegają tych zasad otrzymają na swój profil ostrzeżenie, bądź zostaną zablokowane (jeśli sytuacja się powtarza i ostrzeżenia nic nie pomagają), a wątek z ich reklamą zostanie usunięty.

Regulamin ten jest tak samo ważny jak całościowy regulamin forum, który można znaleźć pod tym odnośnikiem.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Strona dla poważnej firmy - doradzicie?

Artex159  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 09 grudzień 2015
Cześć Wszystkim !

Jestem świeżo upieczonym webmasterem i oto moje pierwsze dzieło:

http://www.systemylokalizacyjne.pl/

Starałem się je doprowacować pod każdym względem, ale wiem że nie jest idealnie. Dlatego proszę Was o wszelkie uwagi i wskazówki.

Liczę na Was ! ;)
0

Artix  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 126
  • Rejestracja 24 styczeń 2012
  • GG:25483196
Wygląda ładnie, szybko się ładuje. Warto by było jednak umieścić w tle jakiś pattern zamiast zwykłego białego tła, albo dać jakiś jaśniejszy pomarańcz, bo mam wrażenie że jest to praca nieskończona. ;)
To moje portfolio oraz blog. Szukasz webmastera? Pisz na kontakt.artur@yahoo.com.
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3257
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Jak dla mnie nadal za dużo pomarańczowego, zmieniłbym na szary / czarny pasek z informacją o plikach cookies.

Nie wiem, czy dobrym pomysłem jest wstawiania na stronie głównej filmiku z YT... Niby YouTube nie ma problemów z oddziaływaniem zewnętrznych player'ów na innych stronach, ale jednak coraz mniej takie działania się zauważa... Zawsze możesz to zastąpić jakimś innym rozwiązaniem.

Mam też dziwne wrażenie nadmiernego naładowania elementów w jednym miejscu w sensie przydałby się większe odstępy między nimi.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Adam Sraka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 9
  • Rejestracja 03 marzec 2016
Problem z tą stroną jest, że się nie ładuje.

Użytkownik TRACKER edytował ten post 07 marzec 2016
Powód edycji: Proszę o zakładanie własnego tematu, z własną reklamą, a nie podpinanie się pod inne wątki - chcesz się reklamować? Nie ma sprawy rób to w swoim temacie!

Nie wiesz gdzie sprzedać bloga? Sprzedaj bloga za gotówkę w 5 minut na Skupblogow.pl. Szybkie i bezpieczne transakcje. Wszystkie tematy.
0

Design Group1  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 16 listopad 2013
Strona na pierwszy rzut wygląda ok. Minusem jest niestety, że witryna się nie skaluje, a to jest ważne, bo coraz większa część użytkowników korzysta z urządzeń przenośnych. :(
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1