Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Strona do oceny metamorfozabemowo.pl - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Ważna informacja, przeczytaj!

Nowe tematy mogą tworzyć osoby, które posiadają minimum 5 wartościowych postów na swoim koncie - przynależą oni do grupy Użytkownicy.
Dział zareklamuj się jest jedynym działem dla autora stron www gdzie może zareklamować swoją witrynę.
Autor wątku powinien być jej właścicielem / administratorem lub mieć pozwolenie od niego na reklamę na tutejszym forum.
Tzw. "nabijanie postów" poprzez spam i niepotrzebne odkopywanie tematów w tym i innych działach jest zakazane.
Osoby które nie przestrzegają tych zasad otrzymają na swój profil ostrzeżenie, bądź zostaną zablokowane (jeśli sytuacja się powtarza i ostrzeżenia nic nie pomagają), a wątek z ich reklamą zostanie usunięty.

Regulamin ten jest tak samo ważny jak całościowy regulamin forum, który można znaleźć pod tym odnośnikiem.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Strona do oceny metamorfozabemowo.pl

monikakot  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 09 styczeń 2014
Cześć,

Zbudowałam w końcu stronę www dla mojego salonu http://metamorfozabemowo.pl Proszę o uwagi i sugestie. Na razie gotowa jest zakładka z manicure i pedicure.
0

Artex159  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 09 grudzień 2015
ładna grafika :)
0

Artix  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 126
  • Rejestracja 24 styczeń 2012
  • GG:25483196
Fuj.

Wygląda jakby się nie doczytał CSS. Do tego czcionka nie jest jednolita, w jednym miejscu mam swoją przeglądarkową Lato, a w innym jakiś Times New Roman.
To moje portfolio oraz blog. Szukasz webmastera? Pisz na kontakt.artur@yahoo.com.
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3257
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Oj kiepsko to wygląda - począwszy od przycisków w nawigacji (te zaokrąglenia były modne kilka lat temu), tło całkowicie nie pasuje - wygląda tak jak zauważył Artix wygląda to jakby nie wczytał się CSS do końca... Ogólnie to wygląda tak jakby strona była skończona w 10% - odwalona została "na szybko". Nie wspomnę już o coraz chętniej widzianym w moich oczach Responsive Web Design.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1