Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Co-To-Znaczy.PL - Co to znaczy.... ? Znaczenia, skróty itp - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Ważna informacja, przeczytaj!

Nowe tematy mogą tworzyć osoby, które posiadają minimum 5 wartościowych postów na swoim koncie - przynależą oni do grupy Użytkownicy.
Dział zareklamuj się jest jedynym działem dla autora stron www gdzie może zareklamować swoją witrynę.
Autor wątku powinien być jej właścicielem / administratorem lub mieć pozwolenie od niego na reklamę na tutejszym forum.
Tzw. "nabijanie postów" poprzez spam i niepotrzebne odkopywanie tematów w tym i innych działach jest zakazane.
Osoby które nie przestrzegają tych zasad otrzymają na swój profil ostrzeżenie, bądź zostaną zablokowane (jeśli sytuacja się powtarza i ostrzeżenia nic nie pomagają), a wątek z ich reklamą zostanie usunięty.

Regulamin ten jest tak samo ważny jak całościowy regulamin forum, który można znaleźć pod tym odnośnikiem.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Co-To-Znaczy.PL - Co to znaczy.... ? Znaczenia, skróty itp Blog

dorota  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 11 maj 2015
chciałbym polecić blog mojej koleżanki Mileny, który powstał na przełomie 2014/2015 roku. Posiadam zgodę od Mileny na umieszczenie reklamy na tym forum.

Blog posiada trochę humoru i trochę wiedzy poważnej. Milena tłumaczy na nim znaczenia, różne skróty, slang młodzieżowy, który może być niezrozumiały dla innych.

Adres bloga: http://co-to-znaczy.pl
Darmowe sms Play z internetu - www.bramkaplaysms.pl
0

Artex159  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 09 grudzień 2015
bardzo ciekawy blog!
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 314
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Pomysł dobry, jednakże wszystko można znaleźć w internecie, a co za tym idzie - już to jest.

Teraz trzeba tworzyć coś oryginalnego, powodzenia.
0

Artix  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 126
  • Rejestracja 24 styczeń 2012
  • GG:25483196
Widziałbym to w innej formie. Taka, jak jest teraz, czyli blog, to marny pomysł. Źle to wygląda, posty nie wydają się interesujące, nawet nie chciało mi się klikać. Sprawdziłem tylko jeden o jabłku niezgody, bo zainteresowało mnie to że zamiast greckich znaków były znaki zapytania. Do poprawki.
To moje portfolio oraz blog. Szukasz webmastera? Pisz na kontakt.artur@yahoo.com.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1