Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Jaki serwer wybrać? - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

• (2 stron) +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jaki serwer wybrać?

ozga  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 16 marzec 2014
Cześć. Moglibyście mi cos polecić, boo się jeszcze w tym wszystkim gubię. Chce zalożyć stronę gdzie będzie sporo zdjęć. I nie wiem co wybrać. Wstępnie chciałam się zdecydować na cos takiego - http://www.nazwa.pl/vps/ no ale teraz nie wiem czy to jest dobre wyjście. Czytałam tez o hostingu współdzielonym jednak nie jestem w stanie określić co dla mnie będzie najlepsze/optymalne. ktoś wyjaśni mi prostymi słowami czym się różni jedno od drugiego?
0

4free  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 12
  • Rejestracja 18 luty 2014
Musisz sam sobie odpowiedzieć co tak naprawdę potrzebujesz. Jeśli mała strona zacznij od hostingu, będziesz potrzebował większych zasobów zmienisz sobie na vps a jeśli to za mało to dedyk.
Na hostingu parametry sprzętu współdzielisz z innymi, jest tam kilka stron. Vps to taka maszyna gdzie masz zagwarantowane zasoby jakie wykupisz. Możesz sobie sam tym zarządzać instalować co chcesz.
Ja mogę Ci polecić: https://www.netdc.pl/ bardzo dobry support i masz na hostingu wile możliwości przestawienia opcji np. w php.ini gdzie gdzie indziej musiałem pisać na suport aby mi coś ustawili.

Użytkownik 4free edytował ten post 17 marzec 2014

0

mephis  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 17 marzec 2014
a nie myślałeś o czymś z OVH?
0

ozga  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 16 marzec 2014

Wyświetl postUżytkownik mephis dnia 31 marzec 2014 napisał

a nie myślałeś o czymś z OVH?

nie wiem co to jest
0

Madmax  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 16 maj 2014
Ja proponuję zajrzeć do linuxpl albo lokoz, mają tam dobry i stabilny hosting w nie drogiej cenie.
0

HenrykWywr  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 14 październik 2014
ie bież nic z nazwy tam wszystko jest nie tak dodatkowo drogo ... i wciskają stale kit że im wszystko działa chodź mi nie działało.
Przeniosłem się od nich jak tylo mogłem i zakupiłem VPs z da w netdc.pl : https://www.netdc.pl...ctadmin,23.html
zapomniałem o problemach i wsparcie o niebo lepsze.
0

mappet  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 3
  • Rejestracja 21 listopad 2014
Serwery VPS są naprawdę dobre, zobacz sobie jeszcze ofertę [url]http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2[/url] , wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie, bo wiadomo oferty rożnią się ceną, czasem wymogami technicznymi, ale generalnie moim skromnym zdaniem to zdecydowanie wystarczy na Twoje potrzeby :) zawsze może wziąć na próbę i potem zrezygnować, albo zamienić nic sie nie stanie, trzeba próbować :)

Użytkownik mappet edytował ten post 21 listopad 2014

0

marik  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 24 styczeń 2015
to wszystko też zależy od tego jaki przewiduje się ruch, jaką ma się aplikację oraz jaki jest budżet. Ja bym zaczął od najprostrzych rozwiązań. Na Cal.pl można mieć vps'a za 49zł miesięcznie. Nie jest to jakaś zawrotna suma, a pozwala już ruszyć z miejsca. W razie potrzeb można zawsze zmienić maszynę na mocniejszą.

Użytkownik marik edytował ten post 24 styczeń 2015

0

Martyna  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 27 styczeń 2015
  • GG:382910
na nazwa.pl mają dość drogo...
0

YCBI  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 17 luty 2015
OVH.pl, Hekko.net lub Linuxpl.com

Linuxpl ma fajną ofertę zarówno pod SEO hostingi, jak i WWW, Hekko jest bardzo stabilny, a OVH to potentat na europejskim rynku, więc jeżeli potrzebujesz mocny dedyk to najprawdopodobniej tam (serwery są zlokalizowane we Francji, więc czas odpowiedzi szybki).
Tworzenie stron internetowych Opole - You Can Be Interactive sp. z o.o.
0

Fronciak  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 3
  • Rejestracja 18 luty 2015
Ja polecma hekko, mam konto od niemal początku ich istnienia i zawsze wszystko super.
Support mega pomocny i zawsze służy pomocą.
0

Szpadyzor  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 64
  • Rejestracja 18 maj 2009
  • GG:537255
Ja się przejechałem na hostingerze, łgarze cholera jasna. Na 24tm przeszedłem obecnie, mam tam kilka domen.
0

kilka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 20 sierpień 2014
Tani hosting to np. tam gdzie ja mam serwisy - www.firehost.pl/ Ale wiadomo – nie chodzi o samą cenę, tylko o jakość usługi.
Porządny support, uptime, konkretne pakiety. No i tutaj masz na starcie wybór – albo DA, albo cpanel. Nie jesteś skazany na wyłącznie jeden.

Użytkownik kilka edytował ten post 16 kwiecień 2015

0

Ubuntu  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 13 marzec 2013
W przypadku gdy stronki są małe tzn. nie korzysta z nich duża liczba użytkowników to faktycznie korzystanie z hostingów tutaj zaproponowanych ma sens. Ja jednak byłem w takiej sytuacji, że serwery z których korzystałem albo nie wyrabiały, albo dużo kosztowały. Dlatego też koniec końców postanowiłem zainwestować we własny sprzęt. Znalazłem firmę armar z http://www.agmar.com/szafy-serwerowe/, która produkuje obudowy serwerowe, zakupiłem własny sprzęt (owszem nie był on tani) i tam przeniosłem swoje serwisy. Jest ich klika co też w dużej mierze przekonało mnie do podjęcia takiej decyzji. Rozumiem, że nie każdego na to stać bo to wydatek kilku a nawet kilkudziesięciu tysięcy. Jednak w pewnym momencie prowadzenia działalności jest tak, że bardziej opłaca się mieć coś własnego niż płacić obcym osobom. Teraz zastanawiam się nawet nad rozbudową tej serwerowni i może nawet wprowadzenia dodatkowej usługi w firmie jaką będzie właśnie hosting. Póki co to są tylko plany, ale może kiedyś ;)
0

siekii  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 30 maj 2015
ja polecam biznes-host.pl lub ionic.pl
0

emka69s  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 08 czerwiec 2015
Ja polecić mogę www.gbzl.pl. W chwili obecnej masz możliwość przetestowania tego hostingu za darmo przez okres jednego miesiąca.
Pojemność takiego serwera to 10 GB.
Po zakończeniu promocji nie ma obowiązku przedłużania konta.

Po więcej informacji zapraszam na stronę: www.gbzl.pl/promocja_kody.php
lub na forum, gdzie założony jest wątek: www.komputeromaniak.net/index.php?/topic/5004-promocja-20-darmowych-serwerow/

Dołączona grafika

Użytkownik emka69s edytował ten post 10 czerwiec 2015

0

Adam  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 17 wrzesień 2015
ja osobiście polecam kei.pl cena jest rozsądna no porządny 24h / dobę support telefoniczny!
0

jeremox88  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 07 październik 2015
Ja od siebie polecam mintshost :)
0

Tpk-Games  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 9
  • Rejestracja 09 luty 2015
Ze swojej strony mogę polecić ci lh.pl. Byłem już w biznes-host, hekko, gbzl i wszystkie miały pady, niedostępności i tym podobne problemy. Dopiero w lh wszystko działa stabilnie i szybko. Możesz zainteresować się też linuxpl.com oraz unixstorm.org.

Użytkownik Tpk-Games edytował ten post 28 październik 2015

0

Bochenkov  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 27 październik 2015
ja polecam ci OVH jak dla mnei bardzo dobry hosting dość tani i nawet szybki, sprawdz sam bo ile hostingów tyle opini kazdy woli cos innego.
0

Udostępnij ten temat:

• (2 stron) +
  • 1
  • 2