Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Problem ze kopiowaniem domeny z URL do np. for itp - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Problem ze kopiowaniem domeny z URL do np. for itp Problem ze kopiowaniem domeny z URL do np. for itp

miki1q  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 9
  • Rejestracja 01 listopad 2013
Witam. Mam problem z domena. Domena znajduje sie w home i z tego co patrzyłem tam to jest dobrze podpięta. Nazwa domeny http://www.domwgórach.pl domena jak jest wpisana w linku URL i chce skopiować nazwe np. na forum to przy wklejaniu wyskakuje mi takie coś http://www.xn--domwgrach-96a.pl/ ?? Przez ten adres tez przekazuje na moja strone ale wygląda to bardzo dziwnie. Dodatkowo na tym adresie jest jakiś błąd tak jak by urwało gdzieś ,, ó `` Wie ktoś moze jak moge naprawić ten błąd by przy kopiowaniu i wklejaniu normalnie wyskakiwał by moj adres?
0

Siemen  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 15
  • Rejestracja 05 październik 2010
Po prostu nigdy nie kopiuj adresu z przeglądarek internetowych. IDN już tak mają, ponieważ są w unikodzie, a system nazw domenowych opiera się na znakach ASCII.
xn-- informuje przeglądarkę, że nazwa domeny zawiera znaki zapisane w unikodzie.
Domeny, zawierające znaki spoza ASCII muszą zostać przekodowane do tego standardu. Stąd widnieje -96a zamiast 'ó', ponieważ nie ma takiej litery (znaku) w ASCII.
1

Sunzo  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 13 marzec 2014
najlepiej jest zrobic maly obrazek i pod obrazkiem dac kod na przenoszenie w sesie ze naciskasz na obrazek i przenosi cie na strone
0

4free  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 12
  • Rejestracja 18 luty 2014
Posiadasz domenę w polskimi znakami diakrytycznymi. Podczas kopiowania zostaje ona zamieniona do postaci idn, tak aby była zrozumiała dla przeglądarek.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1