Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Czy warto uczyć się Pythona - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Czy warto uczyć się Pythona

Spider  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 26 wrzesień 2013
Czy warto uczyć się języka Python? Jak wygląda np. kwestia znalezienia pracy w tym języku? Jeśli ktoś ma doswiadczenia to niech się wypowie.
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3246
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Szczerze? Może ja mam pecha co do takich ofert, ale wszystko czego pracodawcy wymagają ma mało wspólnego z Pythonem... Więcej pracodawców zatrudnia osoby, które bez problemu zarządzają Windows Server, Linuxem i znają się na programowaniu w C (C++) niż w Pythonie, ale tak jak mówię... Teraz z tych ofert, które ja widziałem to szanowane są osoby, które piszą w html 5, php z mysql, znają się na rozwiązaniach serwerowych, systemach unix i programowaniu w C...
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Madmax  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 16 maj 2014
Znajomy też zaczynał kiedyś od Pythona, ale nie szło mu to i nie było zapotrzebowani na takich programistów, więc przeszedł na Ruby on Rails i teraz ma dobrze płatną pracę, więc myślę że nie warto.
0

cwaler  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 24 październik 2014
najwięcej programistów właśnie w C i C++ poszukują, takżę w tych kręgach wypada się uczyć
0

Tpk-Games  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 9
  • Rejestracja 09 luty 2015
Tak jak wspomnieli moi przedmówcy nie ma teraz zapotrzebowania na programistów Pythona. Jeżeli chcesz się uczyć to zacznij od c++ gdyż znając go masz już realne szanse na nauczenie się php i innych języków które mają podobną składnie. Większość języków programowania opiera się właśnie na nim.
Gdybyś chciał mogę ci polecić dwa ciekawe kanały na yt zajmujące się właśnie programowaniem oraz administracją serwerami i ogólnie linux'em. Możesz również rozpocząć swoją karierę w tworzeniu aplikacji na androida - teraz też poszukiwane są niekiedy osoby się tym zajmujące.
0

razor  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 23
  • Rejestracja 30 lipiec 2012
Jeśli webowo to przyszłość na pewno jest w Rubym (szczególnie w Ruby on Rails). Na pewno C# z .NET jest warty uwagi. No i mobilnie na pewno Java, Swift. Python raczej niszowo. A C? Głównie w projektach związanych z elektroniką.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1