Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: [Sponsoring] Hosting, domena i pomoc webmastera - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Regulamin działu NetBazar łącznie z subforami.

NetBazar służy do handlu oraz wymiany aplikacjami sieci web i wszystkim co związane pośrednio lub nie z tworzeniem stron www, pozycjonowaniem itp. Oto zasady tego działu:

1. Komputeromaniak.net Group nie odpowiada za wszelkiego rodzaju oszustwa lub nieprawidłowości związane z handlem lub wymianą. Każdy użytkownik transakcję przeprowadza na własną rękę. Możemy jedynie oszusta ukarać zablokowaniem konta na forum.

2. Należy używać odpowiednich do formy oferty subfor.

3. Zabronione jest obrażanie użytkowników wystawiających ofertę i ich przedmiotów.

4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

Więcej: Regulamin forum.
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

[Sponsoring] Hosting, domena i pomoc webmastera Pomoc webmastera, hosting i domeny dla różnych organizacji.

michalmw  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 2
  • Rejestracja 03 sierpień 2013
Masz pomysł na jakiś portal? Chciałbyś doradzić się w kwestii stron www?
Masz własną stronę, ale brak Ci funduszy na hosting?

Rozumiem Cię! - Też kiedyś startowałem, z różnymi projektami i wiem jakie są darmowe hosting(zaczynając od reklamy, kończąc po różne dziwne ograniczenia).

U mnie jest inaczej :)

Chętnie za sponsoruje hosting dopasowany do Twoich potrzeb! Dodatkowo pomogę w optymalizacji strony, administracji sklepu i portalu.

Jestem otwarty na różne pomysły. Większe i mniejsze, sklepy, portale oraz małe strony firmowe.

Jesteśmy agencją reklamową,która posiada własny serwer dedykowany,a wykorzystuje w bardzo małym %. To dlaczego ma się marnować?

Zapraszam do kontaktu,
PW

Użytkownik Kamilz125 edytował ten post 03 sierpień 2013
Powód edycji: 4. W tym dziale prosimy nie podawać innych form kontaktu niżeli kontakt poprzez PW (Prywatną wiadomość) na naszym forum.

0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1