Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Skopiowany szablon - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

czapka z nadrukiem własnym
Witamy w wizualnym kreatorze czapek. Czapka z dowlnym nadrukiem ,haftem.
efanshop.com
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Skopiowany szablon Strona która skopiowała szablon

PanZaguadny  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 06 maj 2013
Witam,

chciałbym zgłosić pewną stronę która skopiowała od was Szablon, wykonany przez Administratora: TRACKER'a
Po wielu próbach i prośbach aby administrator danej witryny usunął styl, zostałem na danym forum zbanowany.
Strona która skopiowała w 100% pliki css oraz cały design widnieje na domenie: [url]http://cs-spark.eu[/url]

Tamtejszy administrator dodał jeszcze w temacie na forum, że to ten styl jest jego własnością a Administrator: TRACKER
skopiował cały design od nich, i poda całą sprawę do sądu. Czego tak naprawdę nie zrobił, a cała ta durna wymówka,
jest tylko "przykrywką" by użytkownicy nie dowiedzieli się o zagraniu Administratora nickiem: Koluś :* i całej prawdzie.

Piszę ten temat, ponieważ administracja pewnie nie zdaje sobie z tego sprawy co ludzie potrafią zrobić, i jak potrafią nieczysto zagrać.

Mam nadzieję że tutejsza Administracja zrobi porządek z tą całą śmieszną stroną "Cs-Spark.eu".
Ten temat nie ma na celu reklamy, owej strony a jedynie uświadomienie administracji o kradzieży stylu który został,
bardzo profesjonalnie wykonany.

Pozdrawiam, Zaguadny.
1

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3260
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Cześć, dzięki za informację, to oni skopiowali i dobrze o tym wiedzą... gdyby nie ja na supporcie forum.invisionize.pl nawet by nie wiedział tamten admin, że taki ładny styl istnieje.. jak on niby śmie twierdzić, ze to jego praca? o.O Kto widział ten wie, że ja ten szablon zmodyfikowałem do teraźniejszego wyglądu, a sprawę powinienem założyć ja.. co za chamstwo... :wkurzony:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Nitrous  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 294
  • Rejestracja 04 maj 2009
Widziałem krok po kroku jak ten szablon powstawał, zmieniał się i był ulepszany i to jest pewne, że TRACKER z k.net go wykonał.
0

PanZaguadny  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4

Wyświetl postUżytkownik TRACKER dnia 06 maj 2013 napisał

Cześć, dzięki za informację, to oni skopiowali i dobrze o tym wiedzą... gdyby nie ja na supporcie forum.invisionize.pl nawet by nie wiedział tamten admin, że taki ładny styl istnieje.. jak on niby śmie twierdzić, ze to jego praca? o.O Kto widział ten wie, że ja ten szablon zmodyfikowałem do teraźniejszego wyglądu, a sprawę powinienem założyć ja.. co za chamstwo... :wkurzony:/>/>/>

TRACKER, ja również o tym wiem że oni cały szablon skopiowali, czyste chamstwo i wieśniactwo. Nie ma za co dziękować, sam jestem projektantem oraz coderem i wiem ile pracy zajmuje stworzenie takiego unikatu. Chciałem również dodać abyś na nich uważał, ponieważ wiem że jedna (strona czyli tzw. konkurencja edit: Skilluj.com) skopiowała szablon od nich, i została własnie przez tego administratora nickiem: Koluś :* DDoS'owana przez około 2h po czym cały hosting padł. (Łącze 1Gb/s // 1Gb/s).

Wyświetl postUżytkownik Nitrous dnia 06 maj 2013 napisał

Widziałem krok po kroku jak ten szablon powstawał, zmieniał się i był ulepszany i to jest pewne, że TRACKER z k.net go wykonał.

Wiem byłem tego świadkiem, i dlatego z szacunku do waszego Projektu K.net informuję was o tym, i jestem po waszej stronie.

Użytkownik PanZaguadny edytował ten post 06 maj 2013

0

Evil  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 573
  • Rejestracja 03 marzec 2009
  • GG:8685472
Hmmm ddosem za wiele sie nie zalatwi, lepiej poszukac jakiegos sqli na ich stronie :) Czas pokaze co z tego wyjdzie.

Nie pomagam na gg||email -> Tylko komputeromaniak.net
Dołączona grafika
0

Koluś ;*  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 08 maj 2013
Czas abym ja się tutaj wypowiedział.

Cytat

Witam,

chciałbym zgłosić pewną stronę która skopiowała od was Szablon, wykonany przez Administratora: TRACKER'a
Po wielu próbach i prośbach aby administrator danej witryny usunął styl, zostałem na danym forum zbanowany.
Strona która skopiowała w 100% pliki css oraz cały design widnieje na domenie: [url]http://cs-spark.eu[/url]

Tamtejszy administrator dodał jeszcze w temacie na forum, że to ten styl jest jego własnością a Administrator: TRACKER
skopiował cały design od nich, i poda całą sprawę do sądu. Czego tak naprawdę nie zrobił, a cała ta durna wymówka,
jest tylko "przykrywką" by użytkownicy nie dowiedzieli się o zagraniu Administratora nickiem: Koluś :* i całej prawdzie.

Piszę ten temat, ponieważ administracja pewnie nie zdaje sobie z tego sprawy co ludzie potrafią zrobić, i jak potrafią nieczysto zagrać.

Mam nadzieję że tutejsza Administracja zrobi porządek z tą całą śmieszną stroną "Cs-Spark.eu".
Ten temat nie ma na celu reklamy, owej strony a jedynie uświadomienie administracji o kradzieży stylu który został,
bardzo profesjonalnie wykonany.

Pozdrawiam, Zaguadny.

Muszę co nie co wyjaśnić, bo powstaje niezłe zamieszanie poraz kolejny, a miał już być spokój.
1. Żadnego tematu u nas na forum nie było a jeżeli był to nieodpowiednio napisany dlatego został usunięty.
2. Skopiowaliście ode mnie wszystko, dlatego chciałem tę sprawę wyjaśnić innymi środkami.
2. Jeżeli Cię TRACKER w jakiś sposób obraziłem to przepraszam, komentarze w profilach w innych miejscach sobie daruj. Belka Twoja nie jest tylko również ją gdzieś znalazłeś, do tego style się dużo różnią aby nie zaszły jakieś problemy, co fakt breadcrump, czcionka i kilka kolorów były takie jak tu, (dodatkowo) zawsze co jakiś krótki czas wprowadzam zmiany w stylu, nie widziałeś mojej poprzedniej wersji, tylko tą obecną przez co wyszło HALO, ale myślę że takie coś powinno się załatwić ze mna bezpośrednio. W przeciągu kilku dni (zależy od mojego wolnego czasu) nadejdzie więcej zmian u mnie w stylu, i problemy znikną.
3. Administracja tutejsza nie ma nic wspólnego z moją stroną, bo tematyka jest całkowicie inna.
4. Pewnie autor tematu to użytkownik Skilluj.com, teraz chcą się odegrać :)/> Ale jakbyście mnie wysłuchali to nic by się nie stało.
5. ildv uważaj co mówisz i w czyim kierunku, bo jeszcze przez Ciebie TRACKER będzie się denerwował, co potrzebne nie jest. A jeżeli ten [url="https://devilteam.pl/viewtopic.php?f=105&t=9956"]temat[/url] jest twój to lepiej (dla Was) jak odpuścicie, lub zacznie się kolejna wojna która ma nawet nie wyjaśnioną przyczynę.
Dołączona grafika

Myślę że temat można zamknąć, a w razie gdyby TRACKER chciał ze mną porozmawiać/dowiedzieć się więcej, to zapraszam do kontaktu, bo autor tematu dużo wymyśla i obczernia, a ja nie mam czasu na przeglądanie internetu i szukania jakiegoś typu zażaleń w moją stronę, którę tylko mają cel aby zaszkodzić mojej osobie.

Pozdrawiam.
0

TRACKER  

• Grupa Właściciel forum
  • Postów 3260
Witaj, dobrze, że się zgłosiłeś w tym temacie i chcesz sprawę wyjaśnić... Ja skopiowałem z innych forów belkę? Dobre sobie... z żadnej podkreślam żadnej innej strony / forum nie skopiowałem niczego, wszystko tworzyłem sam - jedyną inspiracją dla mnie była nowsza wersja skryptu - w przypadku avatarów na stronie głównej. Sidebar, czcionka i wiele innych pomysłów które użyłeś są wymyślone przez moją osobę...

ildv, szybko działa i to widać...Niestety nie zawsze zgodnie z moją wiedzą tj. działa sam o.O Wyjaśnić sprawę mogliśmy nawet na ize, ale Ty nie byłeś łaskaw odpisać... Czyżby Cię strach opętał? Zmień wszystko na coś swojego - indywidualnego to powiedzmy że o sprawie zapomnę.. Niestety nie lubię chamstwa, a tematu tylko i wyłącznie dlatego, iż Ty się tutaj wypowiedziałeś nie zamknę, zrobię to wtedy gdy zajdzie taka potrzeba / będę miał kaprys...

Co do "wojny" między Waszymi stronami to powiem szczerze, iż jest to tylko i wyłącznie Wasza sprawa... A...

Cytat

2. Skopiowaliście ode mnie wszystko, dlatego chciałem tę sprawę wyjaśnić innymi środkami.

nie bardzo rozumiem... My skopiowaliśmy, czy PanZaguadny na swoim forum?
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 316
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Dla mnie sprawa jest jasna - prawo dokładnie określa, że za przywłaszczenia sobie mienia innych / innej osoby jest kara pozbawienia wolności, więc nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę :)/>

Wasz piękny nulled (czyli forum bez licencji, skrypt pobrany gdzieś z neta) aż mnie razi i bije po oczach.

Przede wszystkim:

Forum DawPi'ego (Dawida) z "ize":

http://forum.invisio...l/admin/sources (jest logowanie do Panelu Admina / PA),

Wasze:

http://cs-spark.eu/admin/sources - błąd.

Chyba długo nie pobalujecie w internecie, a już na pewno nie teraz. 1337.
0

Koluś ;*  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
Tak zdaje sobie z tego sprawę, ale mylisz pojęcia i gówno wiesz, więc nie wypowiadaj się na siłę.

Odpisze tylko na post nieznającego sie pana moderatora.
Panie nic niewiedzący, zapraszam po książki i powiększenie swojej tępej wiedzy, i mam nadzieje że to ostatni raz jakiś dzieciuch będzie mnie obrażał.
1. Poczytaj co to nulled
2. Nie wiesz, więc nie płacz tu w nieswoim temacie.
3. Nigdy nie byłeś administratorem, więc gówno wiesz.
4. Nie masz nic do dodania to nie spam, bo to chyba nie Twoja rola, a temat jest nie dla Ciebie.

A teraz prosta odpowiedź:
- Moja ścieżka do panelu admina jest zmieniona specjalnie dla takich nieogarów jak ty, próbujących wejść gdzieś na siłę gdy nawet nie powinni tego adresu wpisywać w pasku adresu.

I ten dopisek 1337 zostaw dla siebie, bo jeżeli myślisz że się przestraszę to jesteś w dużym błędzie, a teraz ostatnie ostrzeżenie, bo pisałem wcześniej że nie mam zamiaru tu wchodzić, w razie w zapraszam do bezpośredniego kontaktu, więc jestem tu ostatni raz, a dzięki dwóm wypowiedzą ludzi z Twojej administracji TRACKER teraz musisz też uważać, bo jeżeli padnie mi forum, to wiem gdzie atakować, po za tym dwa razy już ktoś o tym wspomniał, a za trzecim razem sam się pobawię.

Dodam że nie ma co na siłę robić zamieszania, a jak koledzy nudzą się w godzinach wieczornych to chętnie można się pobawić, tylko zobaczymy kto dłużej wytrzyma.
TRACKER wydajesz się spoko, rozmowa przebiegła OK, ale ludzi z pod Twojej rangi pilnuj trochę bliżej aby Ci nie zaszkodzili, bo trochę się zapominają. Oczernienia z dupy wzięte, niewnoszące nic do tematu to trochę przegięcie które mi się nie podoba.

// Ale to nasze forum i nie będziesz się tutaj rządził. Nie podoba się, wynocha. 30%.
0

Evil  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 573
No to juz wiemy do kogo sie zglosic jak k.net bedzie dosowane/ddosowane :)

Dołączona grafika
0

PanZaguadny  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4

Wyświetl postUżytkownik Koluś ;* dnia 08 maj 2013 napisał

Czas abym ja się tutaj wypowiedział.

Muszę co nie co wyjaśnić, bo powstaje niezłe zamieszanie poraz kolejny, a miał już być spokój.
1. Żadnego tematu u nas na forum nie było a jeżeli był to nieodpowiednio napisany dlatego został usunięty.
2. Jeżeli Cię TRACKER w jakiś sposób obraziłem to przepraszam, komentarze w profilach w innych miejscach sobie daruj. Belka Twoja nie jest tylko również ją gdzieś znalazłeś, do tego style się dużo różnią aby nie zaszły jakieś problemy, co fakt breadcrump, czcionka i kilka kolorów były takie jak tu, (dodatkowo) zawsze co jakiś krótki czas wprowadzam zmiany w stylu, nie widziałeś mojej poprzedniej wersji, tylko tą obecną przez co wyszło HALO, ale myślę że takie coś powinno się załatwić ze mna bezpośrednio. W przeciągu kilku dni (zależy od mojego wolnego czasu) nadejdzie więcej zmian u mnie w stylu, i problemy znikną.
3. Administracja tutejsza nie ma nic wspólnego z moją stroną, bo tematyka jest całkowicie inna.
4. Pewnie autor tematu to użytkownik Skilluj.com, teraz chcą się odegrać :)/>/>/> Ale jakbyście mnie wysłuchali to nic by się nie stało.
5. ildv uważaj co mówisz i w czyim kierunku, bo jeszcze przez Ciebie TRACKER będzie się denerwował, co potrzebne nie jest. A jeżeli ten [url="https://devilteam.pl/viewtopic.php?f=105&t=9956"]temat[/url] jest twój to lepiej (dla Was) jak odpuścicie, lub zacznie się kolejna wojna która ma nawet nie wyjaśnioną przyczynę.
Dołączona grafika

Myślę że temat można zamknąć, a w razie gdyby TRACKER chciał ze mną porozmawiać/dowiedzieć się więcej, to zapraszam do kontaktu, bo autor tematu dużo wymyśla i obczernia, a ja nie mam czasu na przeglądanie internetu i szukania jakiegoś typu zażaleń w moją stronę, którę tylko mają cel aby zaszkodzić mojej osobie.

Pozdrawiam.

Jeśli nie wiesz kim jestem to nie podawaj mnie za kogoś innego dobrze chłopcze?
Jestem osobą nie mającą nic wspólnego z tą twoją i skilluj.com wojną, a jedynie osobą która zauważyła skopiowany kod plików .css tego szablonu do szablonu "niby twojego autorstwa" pff.
I nie wciskaj teraz kitów że styl tworzyłeś sam bo obserwowałem przez dłuższy czas twoje pliki .css o to naprawdę nie ciężko..
Co do wersji twojego forum jest to nulled i niech nikt mu nie wierzy że zmienił ścieżki bo to jest kłamstwo, (mam skrypt który potrafi odróżnić wersję Oryginalnego IPB od Nulleda i Retaila .bez licencji.)
Chłopczyk nie wie jak ma się bronić bo widzi że z k.net nie ma żartów.

I jeszcze jedno, jeśli ten twój styl nie zostanie zmieniony to uwierz że zostanie udostępniony publicznie do pobrania. ;) (Mam od tego speców)
0

Koluś ;*  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
TRACKER, "2. Skopiowaliście ode mnie wszystko, dlatego chciałem tę sprawę wyjaśnić innymi środkami." tyczyło się użytkownika PanZaguadny. Belkę widziałem gdzieś na jakiś forum, widok z tematu pod awatarem, jest na dużej ilości forów, i miałem go na stylu orange oraz blue około rok temu, w razie W posiadam daty plików CSS jeszcze starych, ikonka z breadcrump'a to ikonka z google a dokładniej z systemu Mac (home). Czcionka jest taka jak na dobreprogramy.pl (jeżeli się nie mylę, dziś widziałem ją robiącą za tytuły) Szczegółów można się dopatrywać i szukać, lecz nie ma takiej potrzeby, użyłeś to tutaj i osobiście nie chcę aby nasze fora wyglądały tak samo, dlatego wyżej w poście pisałem że w wolnej chwili zmieniam to co trzeba.

ildv, k.net nie będzie atakowane/ddosowane. Nie ma takiej potrzeby. Nigdy nie robię nic od tak sobie. Jedynie ostrzegłem, bo zauważyłem że coś się szykuję od kilku użytkowników "tego forum", a wtedy cofać się do tyłu nie będę.

PanZaguadny, nie kłam i nie wybielaj się w temacie.
Jeżeli obserwowałeś, mogłeś porobić screeny / pozbierać dowody a nie piszesz puste słowa, bo tak samo mogę powiedzieć o Tobie.
Skilluj upadło i nagle wszędzie zaczął się temat "Jak udupić Kolusia", to powiem Ci tak.

Co do wersji mojego forum to fakt, nie znasz wersji
A jeżeli mówisz żeby nikt mi nie wierzył że zmieniłem ścieżki i to kłamstwo... To może zapytaj się TRACKER'a który zna się na rzeczy pewnie bardziej od Ciebie i sam powie Ci że jest taka możliwość, jeżeli wciąż "nie dowierzasz" to zgłoś się, skieruję Cię do oficjalnego poradnika
Masz skrypt? Oh to fajnie może się nim podziel? Bo jak na razie to jesteś bajko pisarzem który serio widzę chce mi w jakimś stopniu zaszkodzić, ale nie uda Ci się to.
Nie będę nawet udowadniał że posiadam licencję, bo jesteś nikim i nie muszę tego robić.
Zgłoś sobie sprawę na policję do IPS'u a na końcu sprawy zostaniesz wyśmiany za wszystkie "puste" słowa, w razie gdybyś potrzebował moje dokładne dane (żebyś sobie nie zmyślał), to skontaktuj się ze mną.

"Chłopczyk nie wie jak ma się bronić bo widzi że z k.net nie ma żartów." - ? Ty chyba nie wiesz co piszesz... "chłopczyku".
I jeszcze jedno.. Nie masz w tej kwestii żadnego słowa, bo jesteś nikim. Mój styl niezostanie zmieniony A jeżeli udostępnisz go publicznie to sprawa będzie ciągła się dalej.

Co do elementów stylów z mojego forum i k.net sprawa jest mam nadzieje wyjaśniona, napisałem wyżej co miałem do napisania, a jeżeli coś będzie jeszcze nie zrozumiałe to wyjaśnię to sobie osobiście z TRACKER'em.
0

PanZaguadny  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
Wszystko zrobiłeś sam tak? I po co te kłamstwa?
Szkoda na Ciebie słów "chłopczyku"..

Proszę dla wszystkich którzy nie wierzą że styl jest skopiowany, proszę porównać ten kod stylu ze stylem k.net

ipb_styles.css pobrany z cs-spark.eu.

http://wklejto.pl/159817

I jak teraz się wytłumaczysz?
Jest w internecie program do porównywania zawartości plików, i możecie sami to sprawdzić.
Zbieg okoliczności że cały styl jest 96% (Wynik z programu) taki sam?

Edit: Co do tego że jestem "nikim" to uważaj sobie na słowa..
Bo nie znasz mnie i nie masz prawa oceniać, po 3 postach.
Słowa świadczą o Tobie, a ty już pokazałaś na co Cię stać.
Żałosny robaku
0

Nelson  

• Grupa Moderatorzy
  • Postów 316
Koluś ;*, Ty naprawdę jesteś taki tępy, czy udajesz?

Z daleka widać, że to nulled, a sprawdzając to tym bardziej to widać. Kiedy ja administrowałem, to Ty jeszcze robiłeś w majty równo. W sumie każdy na tym forum zrobił więcej pożytku od Ciebie dla internetu.

Tak się znasz, że nawet nie umiesz zabezpieczyć tego Twojego żałosnego nulledzika...

Cytat

- Moja ścieżka do panelu admina jest zmieniona specjalnie dla takich nieogarów jak ty, próbujących wejść gdzieś na siłę gdy nawet nie powinni tego adresu wpisywać w pasku adresu.

Zmieniłeś sobie nazwę katalogu i myślisz, że zabłyśniesz. Tak czy siak jest to nulled, sprawdzałem to i jeżeli nie chcesz mieć problemów, to lepiej zamknij buzię.

Jeżeli temat jest o Twojej osobie na forum publicznym, inni użytkownicy mają prawo się w nim wypowiadać. Nie panosz się, bo jesteś tutaj właściwie oskarżonym.
Twoje wypowiedzi są przynajmniej śmieszne. No chyba, że zawierają mnóstwo ironi (nie wiesz co to, wikipedia) to się zgodzę.

Dla mnie jesteś zwykłym hejtem, który próbuje zabłysnąć na siłę. Pilnować co najwyżej to się możesz Ty i Twoja ekipa z tego pirackiego forum. Nie masz odwagi cywilnej się nawet przyznać, a więc to tyle w temacie.

Poczytaj więcej prawa lepiej (np. w internecie), bo za kopiowanie jest sąd, więc kolejne takowe posunięcia z Twojej strony (mówię tutaj o kopiach) być może mogą skończyć się w sądzie.
2

Koluś ;*  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
Oj teraz Wy dwoje naskoczyliście bo Wam się źle zrobiło bo prawda boli, co do tego kodu, to pewnie jesteś tym RIP'erem który robił styl dla skilluj, do tego ten kod jest nie wiem skąd? Cs-Spark.eu Official co to ma byc? Już wcześniej zapisałeś sobie CSS, które jest i tak nieaktualne.
P.S
Dlaczego udostepniasz kod publicznie? ehh dzieci, zaraz każdy bedzie ściagal :) Dobrze ze mam inny :)
Co do hejtera to nie hejtuje tylko się bronie to normalne, bo jakieś dzieci nie będą mnie oskarżać.
Jeżeli uważasz że moje forum to nulled to zgłoś to, a nie mi to piszesz w temacie jakbym miał się bać, bo płacząc tu nic nie zmienisz, jedynie ośmieszasz sam siebie nie mając dowodów a gadając głupoty, po drugie to nie przesłuchanie ani komenda.
Udowadniać Wam nic nie muszę, niech Wam będzie że mam nulled, nie będę Wam robił screenów z ACP lub konta, bo jesteście nikim przed kim miałbym się tłumaczyć.
Nie zamknę buzi bo nic mi zrobić nie możesz a jedynie zaszkodzisz sobię :]
Próbowałem sprawę wyjaśnić na spokojnie, ale widzę że się nie da, w takim razię odpuszczam, cofam to co powiedziałem na początku odnośnie wszystkiego styl itd, zaczynacie mnie wkurwiać i prawde mówiąc w dupie mam już ten temat. Chcecie wojny to ją zaczniemy.

Edytuj mi posty dalej, dawaj warny, szczerze.. Leje na to kamilku, prawda zabolała i musiałeś ukarać, jednak, jakbyś nie wiedział te konto jest "chwilowe", co widać po IP.

I ten post będzie mym ostatnim. Dopisujcie sobie farmazony dalej.
0

Nelson  

• Grupa Moderatorzy
  • Postów 316
Już wcześniej mówiłeś, że wypowiadasz się po raz ostatni, lecz nie możesz dać za wygraną - jak typowe dziecko :)

Cytat

Co do elementów stylów z mojego forum i k.net sprawa jest mam nadzieje wyjaśniona, napisałem wyżej co miałem do napisania, a jeżeli coś będzie jeszcze nie zrozumiałe to wyjaśnię to sobie osobiście z TRACKER'em.

Dałem Ci ostrzeżenie bo mam prawo i chcę żebyś wiedział, że Ci niczego nie wolno. To Ty jesteś tutaj nikim w moich oczach, kopiując czyjeś prace. To jest tak, jakbyś skopiował utwór i go rozpowszechnił. Wiesz jak to się nazywa? Piractwo. Nie będę Ci mówi, co za to grozi, bo chyba wiesz albo udajesz tępego, że nie. Piszesz te swoje wypociny wiedząc doskonale, że nie tylko kradniesz kody stylu, ale także piracisz skrypt, w tym wypadku IP.Board. Nic, tylko płakać. Żegnam :)

Następnym razem pomyśl 3 razy, zanim coś zrobisz. Teraz naraziłeś się na nas, skopiowałeś styl TRACKER'a, a więc nie płacz tutaj, że ktoś po Tobie jeździ jak po trawie.
0

Evil  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 573
Z ta wojna to lepiej sobie odpusc, bo jedna z stron stojaca na Twoim serwerze jest postawiona na webspellu, a na niego jest mnostwo exploitow, a co za tym idzie shella mozna wgrac i zrootowac maszyne(o ile juz to nie jest zrobione, kto wie?)

Dołączona grafika
0

#macsch15  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 63
  • Rejestracja 19 marzec 2010

Wyświetl postUżytkownik PanZaguadny dnia 09 maj 2013 napisał

mam skrypt który potrafi odróżnić wersję Oryginalnego IPB od Nulleda i Retaila .bez licencji

Woho, nie sądziłem że ktoś z ekipy IPS zna język polski i wypowiada się na forum komputerowym.

Użytkownik #macsch15 edytował ten post 10 maj 2013

0

TRACKER  

• Grupa Właściciel forum
  • Postów 3260
Dobra... zamykam, bo widzę, że sprawy zamiast się wyjaśnić to niestety nie mogą się zakończyć i co chwilę ktoś na kogoś "jedzie" i ma do kogoś pretensje... Temat uważam za zamknięty i tyle.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1