Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Darmowy hosting bez reklam! - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Darmowy hosting bez reklam!

fortowiec225  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 24 luty 2013
Chciałbym wam polecić nową firmę na rynku polskim oferującą przyzwoity hosting za darmo w dodatku bez reklam! Cechy darmowego konta to m.in.

• 2000MB Miejsca
  • 100GB Transferu
  • PHP i MySQL
  • Kreator Stron
  • Żadnych Reklam

[URL="http://api.hostinger.pl/redir/1063956"]Zapraszam do rejestracji spod tego linku.[/URL]
0

Evil  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Webmasterzy
  • Postów 573
  • Rejestracja 03 marzec 2009
  • GG:8685472
Jak z uptime?

Nie pomagam na gg||email -> Tylko komputeromaniak.net
Dołączona grafika
0

roymaster  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 21 czerwiec 2013
Nie polecam, najgorszy hosting na jakim byłem
0

sitcom24  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 02 luty 2014
A jest tam cron i mod rewrite
0

4free  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 12
  • Rejestracja 18 luty 2014
Gwarantują cokolwiek?
0

RafoX  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 30 wrzesień 2014
jak chcecie coś sprawdzonego darmowego to macie tutaj:
https://backupftp.pl/darmowe.php
0

Selera  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 24 październik 2014
https://backupftp.pl zamieniło się obecnie w mintshost.pl
0

Tpk-Games  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 9
  • Rejestracja 09 luty 2015
Hostinger to jeden z gorszych hostingów z jakimi miałem do czynienia niezależnie od tego czy było to konto darmowe czy premium (płatne) zwykłe strony często muliły i były niedostępne. Jedyną firmą którą widzę na wygranej pozycji w kategorii darmowych hostingów to ct8.pl - niestety rejestracja często jest wstrzymywana przez administracje ale proszę się tym nie zrażać gdyż ich serwery są niczego sobie i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa.
0

Szyderca  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 06 styczeń 2016
Darmowe hostingi mają to do siebie, że nie potrafią zadowolić klientów w 100%. Zawsze warto wydać te pare złoty i zainwestować w płatne hostingi, które oferują dużo więcej możliwości
0

Szpadyzor  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 64
  • Rejestracja 18 maj 2009
  • GG:537255
Hostinger jest mi znany, miałem z nimi do czynienia - dlatego właśnie odradzam. Tak wiem, ze to darmowy hosting, ale bez jaj. Zerowe podejście do klienta, na stronie nie było praktycznie ruchu a ciągle był przekroczony limit CPU, wieczne problemy z czymś. Bez mojej wiedzy zablokowali mi konto z powodu przekroczonego limitu CPU, i nie interesowało ich, że zgłaszałem ten problem wielokrotnie. Za każdym razem coś tam obiecali sugerując przy tym, że generalnie to ja powinienem znaleźć rozwiązanie problemu. Jako przykład mogę podać pewną sytuację, wówczas problem był wewnętrzny a szkopuł tkwił w nieszczęsnym limicie cpu, z ta różnicą, że wtedy moja strona była obiektem ataku ddos. Pomijam już oczywistości, że zapewniają pełną ochronę bla bla bla...Fakt ten został zgłoszony do działu technicznego, który zasugerował mi właśnie tak jak wspominałem, że powinienem sam sobie z tym poradzić. Byli jednak tak mili i w wiadomości zwrotne podali mi linki do artykułów jak się chronić przed takimi atakami, o jakiejś profilaktyce etc. Na nic mi się to zdało, co ja niby miałem z tym zrobić? Teraz jeszcze zalogowałem się, część wiadomości się zachowała.
Straciłem całą treść i dane, które znajdowały się na stronie, nie odzyskałem ich. Bywa, na przyszłość mam nauczkę żeby robić kopie. Konta nie odblokowali, nawet chyba nie zdążyli bo je usunąłem. Ktoś wspominał coś o tym, że przechodząc na hostingerze na płatny pakiet jest lepszy kontakt z klientem, ogólnie lepsza jakość i w ogóle wszystko super. Na ten temat zdania jednak nie zabieram, bo nawet mi przez myśl nie przeszło żeby ładować w "to" pieniądze. Ale czytają wypowiedzi innych osób na forach dyskusyjnych, to pomimo tego w praktyce nic się nie polepsza.
Z własnego doświadczenia odradzam hostingera, ale nie chcę też narzucać więc nie uznawajcie tego za jakieś naciski z mojej strony. Po prostu otwarcie mówię jak było. Na inny hosting się przeniosłem, płatny tym razem. Opłaty nie są wysokie, pół darmo można powiedzieć, ale tutaj gdzie teraz mam postawioną stronę widzę co to znaczy porządny hosting.
Pozdrawiam.
0

reptak  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 24
  • Rejestracja 07 kwiecień 2016
Przedmówco - sory, ale każdy darmowy hosting z czasem tak samo kończy swój żywot. Kto będzie prowadził to za darmo?
Inna sprawa - jaki jest sens stawiania czegoś takiego w sytuacji, kiedy płatne konto kosztuje kilkadziesiąt złotych rocznie?
0

imie  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 2
  • Rejestracja 29 wrzesień 2016
Dziwi mnie to, że nikt nie wspomniał tutaj o jednym z najlepszych polskich darmowych hostingów - [url]http://www.5v.pl[/url] - 10 GB miejsca, nie ma transferu żadnego danych, no limit jeżeli chodzi bazy czy konta FTP...

znawcy... ;)

Użytkownik imie edytował ten post 29 wrzesień 2016

0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3245
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236

Wyświetl postUżytkownik imie dnia 29 wrzesień 2016 napisał

znawcy... ;)

Ty tak serio z tymi znawcami? Nie trzeba być znawcą by widzieć datę ostatniego posta w tym temacie przed Twoim napisaniem. Znawco. Myśl proszę następnym razem o czym piszesz i o kim.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
1

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1