Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Tablet do 700 zł - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

firany gotowe
proponujemy szeroki wybór firan gotowych firanki do kuchni salonu firany panele balkonowe dla dzieci makarony i inne
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Tablet do 700 zł

romet100  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 30 styczeń 2013
Witam,
w ostatnim czasie zaoszczędziłem parę groszy i chciałbym przeznaczyć je na zakup tabletu, ponieważ już od dłuższego czasu chodzi za mną zakup takiej zabawki. Głównie będzie mi on służył do internetu, oglądania filmów oraz co ważne - jako nawigacja samochodowa...Chciałbym przeznaczyć około 600-700 zł.
Macie jakieś propozycje ? Czy jest wam znany Mistral Traveler II ? Jeśli tak to jakie macie opinie na jego temat? Bo 1 GB RAM, licencja na nawigację i jego cena bardzo mocno mnie zachęca do zakupu.
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3257
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Nie miałem z nim do czynienia, ale jak na tę cenę i zawarty w niej moduł GPS, 1 GB RAM i 8 GB pamięci flash nie jest źle.. troszkę Android stary (4.0.3), porównując do aktualnej wersji, ale naprawdę nie jest źle.. Wątpię, byś znalazł coś o podobnych parametrach, a tym bardziej z modułem GPS, który jest tak naprawdę rzadkością, lub występuje w "wyższej półce cenowej".
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Optix  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 07 luty 2013
Ja bym dorzucił jeszcze te 150zł i wybrał Nexusa 7: [url="http://cokupic.pl/produkt/Asus-NEXUS-7-16GB-900K0MI1100610U"][url]http://cokupic.pl/produkt/Asus-NEXUS-7-16GB-900K0MI1100610U[/url][/url].

Dlaczego?

- Też ma GPS (jeśli to dla Ciebie Ważne).
- Dużo lepszy wyświetlacz (rozdzielczość: 1280x800, a w mistralu: 800x480),
- Lepszy procesor (4 rdzenie),
- Więcej wbudowanej pamięci,
- Lepsza Bateria,
- nowszy Android,
- Jakość wykonania (to trochę subiektywne, ale widziałem oba tablety i asus nexus wygląda dużo lepiej).

Ja zdecydowanie postawiłbym na Nexusa.
0

BBold  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 01 luty 2013
Mistral Traveler II parametry ma przynajmniej solidne jak na swoją ceną. Poza tym, posiada również tuner DVB-T, który jak wiadomo pozwala na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej, co moim zdaniem jest dużym atutem. Ja jednak wybrałbym coś o solidniejszej marce, np. Lenovo IdeaPad A2107A 4GB/16GB, albo Samsung Galaxy Tab 2 P3110 8GB, ale ten jest trochę droższy, bo kosztuje coś około 750 zł.

Jednak jeszcze raz podkreślam, że podany przez Ciebie tablet prezentuje się naprawdę dobrze, oczywiście jak na swoją cenę.
Hello!
0

romet100  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 30 styczeń 2013
http://www.mistral-r...-dvb-t-p68.html ... kupilem :D
0

andrew.ma42  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 20 sierpień 2013
Optix nie wiem czy nie lepiej jest wtedy wziąć coś z 3G. I nie wiem czy jest sensu kupować Nexusa 7, jak można kupić takie Nexo3G też 7-calowe. Tak przynajmniej moim zdaniem:).
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 314
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Niektóre "noname", tzn. nieznane marki, nie są wcale takie złe, ba, może okazać się, że są nawet lepsze od tych spopularyzowanych :P
0

andrew.ma42  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 20 sierpień 2013
No i powiem Ci że ten Nexo o którym pisałem właśnie do takich nalezy:). Dużo dobrego słyszałem tez o KIano COre 10.1 3G dual.
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 314
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Co się dziwić, 2-rdzeniówka, 1gb pamięci RAM, Android 4.1, wystarczająca rozdzielczość - czego chcieć więcej... :P
0

Rafał.84  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 16 luty 2016
Ja przed tygodniem miałem podobny dylemat nawet kwota była zbliżona do twojej. Kupiłem sobie taki model http://www.vobis.pl/...e-2-145611.html wyczytałem że marka Samsung produkuje świetnej jakości tablety więc jednak zdecydowałem się i zamówiłem w tym sklepie internetowym.

Użytkownik Rafał.84 edytował ten post 16 luty 2016

0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1