Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Uzywanie automod'a - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Uzywanie automod'a

Insane  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 38
  • Rejestracja 19 grudzień 2008
  • GG:0
Witam, używam najnowszej wersji BB3 i mam wgranego automoda. Dotychczas znajomy wgrywał mi aplikacje za symboliczne kwoty, jednak chciałbym nauczyć się robić to sam. Wiem, że w vB wgrywamy plik xml i to samo w ipb ale jak korzystac z AM w BB3. Próbowałem wgrać plik ZIP przez automoda i niby dodało, wszystko fajnie ale moda nie ma, jest tylko ZAINSTALOWANY w Automodzie. Uzywam stylu własnego bazowanego na prosilver.
Dołączona grafika
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 318
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Po co Ci AutoMod? Lepiej wgrywaj ręcznie pluginy, ja tak przynajmniej robiłem i zawsze było dobrze. AutoMod nie radzi sobie z większymi plikami, ludzie skarżą się na wiele błędów z jego strony. Niektóre aplikacje do PhpBB3 wygrywa się TYLKO ręcznie, więc nie wiem, po co Ci AM :) A jeżeli chcesz się bawić w instalację moda, tutaj masz wszystko opisane: link
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3261
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
No dobrze, a po wgraniu nie masz jakis dodatkowych opcji, żeby go włączyć / ustawić do swoich potrzeb? Szczerze... Dawno z phpBB nie korzystałem, ale wydaje mi się, że nieraz trzeba edytować pliki i dopiero wgrać moda, żeby działał - wgranie nowej wtyczki odbywa się za pomocą FTP lub wspomnianego przez Ciebie pluginu (ja preferuję FTP)...
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 318
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Najlepiej jest wygrywać wszystko ręcznie, co Tobie jak najbardziej polecam. Instalacja automoda jest bajecznie prosta, wydałeś niepotrzebnie pieniądze ;P
Tak swoją drogą, nigdy bym tego nie zainstalował - masa błędów. Niektórym idzie, niektórym nie.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1