Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Czym monitorować pozycje strony w Google - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

• (2 stron) +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Czym monitorować pozycje strony w Google

kamyk88  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 17 listopad 2012
Szukałem na forum ale nie znalazłem tego tematu. A więc poszukuje dobrego automatu do sprawdzania pozycji strony w Google w zależności od wpisanej frazy. Co proponujecie?
0

WebKing  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 19
  • Rejestracja 06 lipiec 2008
  • JID:webking@jabber.org
  • GG:3920380
Wystarczy, że dodasz swoją stronę w tym miejscu, a będziesz mógł obserwować jej wyniki w wyszukiwarce, przynajmniej kiedyś tak działało.
0

dzejdzej  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 19 listopad 2012
Osobiście używam Seostation o którym nawet wspomina w swoim ostatnim wpisie Lexy na swoim blogu. Dlaczego jest to dobre narzędzie ? Myślę że każdy znajdzie w nim potrzebne dla siebie funkcjonalności - dla kogoś będzie to możliwość automatycznego tworzenia kosztorysów pozycjonowania a dla innego możliwość ignorowania map. Możliwości personalizacji jest wiele myślę że warto spróbować.
0

imb  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 13 czerwiec 2012
Jedynym rzetelnym źródłem informacji na temat pozycji jest Google i jego narzędzie dla webmasterów, do tego jest darmowe. Żadne inne nie zbiera tak dokładnych informacji i nie uwzględni wszystkich czynników. Dlaczego, np. chociażby ze względu na różnicę między "wersjami" algorytmu dla różnych lokalizacji, krajów czy języków
Przystępne informacje w prostej formie - Blog SEO | Audyt strony internetowej
0

Kuba  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 3
  • Rejestracja 03 grudzień 2012
Ja polecam webpozycja.pl lub pobranie Free Monitor for google.
0

xradar  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 14 grudzień 2012
Akurat narzędzie Google dla Webmasterów jest bardzo niedokładne w kwestii pozycji fraz. Poza tym, nie ma tam fraz, na które nie ma wejść, więc ciężko śledzić postępy pozycjonowania np. nowych fraz.

Jeżeli interesuje Cię soft do instalacji na własnym serwerze to polecam: webtools lub stat4seo. Jeżeli chciałbyś prosty panel z opłatą miesięczną to: webtools, seostation, serpmosnter - jest w czym wybierać.
Są też programy na Windows - Webceo czy prościutki Google Monitor.

Niektóre z tych narzędzi opisałem na swoim blogu, także zapraszam.
0

Kychu  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 07 styczeń 2013
Na początek, jeśli nie masz zbyt dużej ilości fraz to polecam seo-stat.pl. Możesz dodać tam 20 fraz za darmo. Później masz niewielkie opłaty :P
0

lament  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 26 październik 2012
Korzystam z web-tools.pl i szczerze mogę polecić.
http://jak-zrobic-strone.com - załóż stronę internetową
0

First Place  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 01 marzec 2013
Dla jednej kilku stron polecam darmowy Free Monitor for Google, jednak ma jedną wadę brak opcji zapisywania historii pozycji.
0

Alan Baran  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 15 październik 2013
Jak się nie ma dużo fraz, to najbardziej opłaca się Serpmonster, opłata za każde sprawdzenie.
0

Ubuntu  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 13 marzec 2013
Webpozycja.pl po zalogowaniu pozwala monitorować ok. 13 pozycji za darmo. Z serwisu można korzystać bez czasowych ograniczeń, także do amatorskiego monitorowania pozycji strony jak najbardziej polecam. Natomiast przy większej ilosći stron i fraz niestety musimy zainwestować w płatną opcję.

http://www.pozycjonowanie.ideo.pl
0

Hiob  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 28 kwiecień 2014
Testowałem pare takich zabawek ale najbardziej mi osobiscie podpasowała webpozycja.pl. Ja akurat korzystam z wersji premium bo są narzędzia które mi są konieczne.

Użytkownik TRACKER edytował ten post 28 kwiecień 2014
Powód edycji: i tylko dlatego się tutaj zarejestrowałeś, by akturat tę strone zareklamować - pewnie jesteś jej adminem nie?

0

jsmp  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 61
  • Rejestracja 08 luty 2009
  • GG:5103910
Osobiście korzystam na bieżąco z SEO Station, dla zainteresowanych mogę polecić moją recenzję tego systemu. Ma on dla mnie olbrzymi plus estetyczny, większość systemów nie zwraca na to uwagę, jednak komfort pracy szczególnie przy większej ilości stron odbija się na efektywności.

Jeśli ktoś lubi się sam bawić w programowanie, może też napisać na własne potrzeby prosty skrypt, choć wiadomo - zawsze to dodatkowa zabawa :)
Zapraszam na kurs pozycjonowania i blog marketingu internetowego!
Dołączona grafika Certyfikowany specjalista Google Adwords.
0

Patryczek971  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 2
  • Rejestracja 19 maj 2014
SEOquake
0

Foxen  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 31 maj 2014
Ja od siebie polecam Seostation. Od kilkunastu miesięcy korzystam i jest spoko. Masz pakiet free na 3 frazy.
Potrzebujesz coś dla WordPress czy Joomla? Wejdź na Foxen. Zobacz też skąd pobrać szablony Joomla za darmo lub odpłatnie
0

amalker  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 1
  • Rejestracja 09 czerwiec 2014
Korzystam z SerpMonster i bardzo sobie chwalę to narzędzie.
0

Balamo  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 29 lipiec 2014
Przy wyborze oprogramowania zwróć szczególną uwagę na to aby w tym programie była możliwość wywołania lokalizacji, z jakiej ma sprawdzać. Dziś google podsuwa inne wyniki ze względu na lokalizację. Najlepiej sprawdzać jaka jest pozycja w miejscowości jaka nas interesuje, oraz jaka jest ogólnopolska. Wiem że [url="http://www.googlestat.pl/"]pozycja strony w google[/url] w ten sposób może być sprawdzana w googlestat.pl, bo korzystam z bezpłatnej wersji tego programu.
0

monikakot  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 09 styczeń 2014
Ja używam web-tools.pl
0

kinket123  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 4
  • Rejestracja 13 maj 2014
Za darmo ściągnij Free Monitor For Google, wpisujesz frazy i potem masz wyniki :))

Użytkownik TRACKER edytował ten post 20 sierpień 2014
Powód edycji: A ja polecam regulamin forum... Ostrzeżenie ląduje na Twoje konto!

0

karol_marczak  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 12
  • Rejestracja 25 sierpień 2014
  • GG:55468
webpozycja.pl a darmowy na kompa free monitor google
0

Udostępnij ten temat:

• (2 stron) +
  • 1