Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Jaki masz telefon? - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

• (3 stron) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jaki masz telefon?

neD  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 255
  • Rejestracja 20 listopad 2008
  • JID:neD0@linux.pl
  • GG:1396038
Obecnie: Nokia Lumia 710 i musze powiedziec że jeszcze nie zdarzyla sie jakas większa zawiecha a i sam system windows phone działa dosc sprawnie
Niestety tego użytkownika nie ma już między nami - na tym świecie, prosimy w wolnej chwili, gdy właśnie przeglądasz jego profil pomódl się o wieczny odpoczynek dla jego duszy lub pomyśl o nim pozytywnie.
0

nutopia  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 16 wrzesień 2013
LG swift l5 II, na moje niewygórowane potrzeby wystarcza, ważne, że ma androida, aparat, co robi całkiem niezłe zdjęcia, wi-fi, które się nie zacina
Fakty są takie, że jeżeli któraś kobieta chce bardziej rozpalić swojego faceta, najzwyczajniej w świecie sprawić mu niespodziankę, tosukienki erotyczne www.secretplace.pl/679-sukienki na jej ciele jest bez dwóch zdań strzałem w dziesiątkę.
0

karol888  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 27 sierpień 2014
Ja posiadam samsung avilla.
0

Bajka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 6
  • Rejestracja 23 grudzień 2014
Ja sobie kupiłam iphona 5c ostatnio. I jestem z niego zadowolona. Drogi sprzęt, ale w ispocie dali mi możliwośc wzęcia na raty za 0% prowizji i ubezpieczyłam go w PZU. W sumie nie wiedziałam, ze mozan sprzety ubezpieczać, pocżatkowo myślałam, ze to zart.
0

Rafał.84  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 16 luty 2016
Ja mam Samsunga, a dokładnie taki model http://www.vobis.pl/...y-2-139090.html jestem z niego bardzo zadowolony najbardziej chyba z grafiki jest świetna. Moja żona wypatrzyła już taki sam model dla siebie tylko w innym kolorze, dostępne są również białe, złote i niebieskie.
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3245
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Ja z kolei posiadam aktualne telefon myPhone Infinity 3G i w sumie jestem z niego zadowolony, nie jestem natomiast zadowolony z traktowania klientów przez firmę myPhone, ale to już inna sprawa... Procesor ośmiordzeniowy i grafika Mali-450 daje radę w grach i normalnym użytkowaniu, szkoda tylko, że nie doczekam pewnie nowszej wersji systemu Android niż Kitkat...
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

wiarka  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 12 luty 2013
Jakiś czas temu wyszedł nowy Samsung Galaxy 7 . Telefon świetny. Muszę przyznać.że jestem wielką fanką marki i go kupiłam. Nie jest jak na razie dostepny w abonamentach operatorów bo nie ma co ukrywać - jest to raczej droższy sprzęt. Możecie go jednak kupic na raty w sklepie rtv Euro agd.

Najlepsza jest moim zdaniem wersja Edge, którą sama posiadam. Robi wrażenie. W zasadzie model moim zdaniem nie ma na chwilę obecną na rynku konkurentów wśród innych telefonów ( lg albo sony zostają w tyle).
0

rafal88  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 8
  • Rejestracja 18 lipiec 2008
A ja mam s4. Własnie czwarty rok się zaczął. Musze tylko wgrać nowego, czystego Androida i nie mam zamiaru kupować nic nowszego dopóki nie padnie, albo nie będzie takiej konieczności,. Szczególnie, że robią te telefony tylko większe. Niedługo plecak trzeba będzie nosić.

Serio nie jest dostępny u żadnego operatora? I co weźmiesz na raty sam telefon bez taryfy i kartę pre-paid? Żadnego nielimitowanego neta w abonamencie? TO szkoda brać.
0

Nelson  

• Tytuł Super moderatorzy
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 300
  • Rejestracja 22 sierpień 2012
Miałem Samsunga Aville (swojego czasu bardzo dobry telefon!) 4/5 lat temu - niestety gdzieś go zapodziałem i żadne jego poszukiwania nie były pozytywne, zakupiłem później overmaxa od znajomego, by cokolwiek mieć na androidzie (wtedy jeszcze poszukiwałem pracy, także wiadomo jak to jest :) ) ale dotyk był strasznie słaby i plastik poszedł się paść jak łania, aczkolwiek telefon nadal sprawny i do użytku ^^

Obecnie posiadam MyPhone Venuma w wersji limitowanej oraz S4, lecz S4 raczej robi jedynie tylko za dobry aparat :D
0

chances  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 09 czerwiec 2016
Ja obecnie mam telefon Huawei P9. Nie był drogi a parametry ma praktycznie takie same jak niejeden flagowiec znanej firmy. Jestem zdania, że warto jest zastanowic się właśnie nad taką mniej znana firma bo można ustrzelić naprawdę fajny produkt. Poza tym Huawei już dobrze zadomowił się na polskim rynku tak więc w przypadku awarii części nie są tak trudne do znalezienia jak w przypadku smartfonów z aliexpress.

Przy wyborze polecam skorzystać z targomatu:
https://www.targomat.pl/

Jest to coś w rodzaju porównywarki z negocjatorem. Zostawiacie w formularzu informację o tym jakiego sprzętu szukacie i oni znajdują Wam najtańszą opcję.
0

StartCV  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 22 październik 2013
Nokia N73.
0

Udostępnij ten temat:

• (3 stron) +
  • 1
  • 2