Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Online.pl - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Online.pl

Bogdan  

• Tytuł Pegetto
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 529
  • Rejestracja 10 luty 2009
  • GG:1557427
Od razu tłumaczę dlaczego piszę w tym dziale. Reklam to to żadna nie jest, raczej chciałbym podyskutować o ofercie tej firmy, do której należą zarówno domeny jak i hosting.

Strona wygląda, jakby była sprzed dobrych kilku lub nawet kilkunastu lat. Domena jak widać atrakcyjna wink.gif
Cena miejsca na serwerze 250MB wynosi...uwaga... 549zł! Domena .pl kosztuje 183 zł. smile.gif
Wylgąda to jak same początki polskiego internetu, a więc jeszcze lata '90.
Jest też oferta internetu radiowego, 64kb/s (czyli taka prędkość modemowa) kosztuje 60zł (nie wiem czy netto czy brutto, ale najprawdopodobniej netto, bo wszystkie inne ceny są podane netto). Za internet 1Mb/s żądają 900 zł.
Co ciekawe, w stopce jest napisane 2009 ? Alfanet sp. z o.o.

Zapomniałem o linku: Online.pl
0

Danet  

• Tytuł Danet
  • Postów 1442
  • Rejestracja 18 lipiec 2008
  • JID:danet@jabster.pl
  • GG:11630923
Ciekawie.. biggrin.gif Jak widać strona jest odświeżana, tak więc ceny są pewnie aktualne. Pytanie, dlaczego takie wygórowane. Firma działa od 1996 roku.

Dołączona grafika
<a href="http://komputeromaniak.net/index.php?showuser=54" target="_blank">Danet tutaj!</a> -|- <a href="http://www.facebook.com/kolejny.danielwolski" target="_blank">Danet na Facebooku!</a> -|- <a href="http://ekstraklasa.net/autor,1778,daniel_wolski.htm" target="_blank">Danet na Ekstraklasa.net!</a> -|- <a href="http://www.youtube.com/user/Danet1993" target="_blank">Danet na YT!</a>

Jak trafiłeś na K.net?
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3257
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Fiu, fiu... nieźle - super ceny :-) oprawa graficzna podanej przez Ciebie strony rownież zbyt piękna nie jest, zmienia się chyba tam tylko i wyłącznie stopka z datą copyright ;-) Szkoda że niektórzy myślą, że do tej pory można zarobić tyle kasy na domenach itp...
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

Bogdan  

• Tytuł Pegetto
  • Postów 529
  • Rejestracja 10 luty 2009
  • GG:1557427
No dokładnie tak, od '96 na pewno nie zmienili oferty wink.gif Chociaż z drugiej strony ktoś stronę aktualizował niedawno, świadczą o tym choćby domeny .eu, .info. Co do tej stopki, myślę że może to jakaś inna firma wykupiła tą stronę i planują coś z tym zrobić teraz. No chyba, że to jest jakieś zwykłe naciąganie.
0

Wiloch  

• Tytuł Użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 110
  • Rejestracja 28 grudzień 2009
  • GG:0
Fiu, fiu - masakra, jakie ceny, 250MB: 450zł, to już jest w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. No, kiedyś takie ceny były, mogliby zmienić trochę tą ofertę, bo wątpię aby ktoś z tego korzystał. smile.gif
|| AMD Athlon™64 X2 Dual + Core Processor 5200+ || nVidia GeForce 8800GT || WDC WD1600JS-00NCB1 300GB || CREATIVE GigaWorks T40, system 2.0 || WIZARD 400W PPFC FEVER ||
0

WebSter23  

• Tytuł pamięta początki k.net
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1342
  • Rejestracja 09 lipiec 2008
Ciekawe, ciekawe ;P
A oferta internetowa - masakra smile.gif
0

Badek  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Postów 1436
  • Rejestracja 24 październik 2008
Ciekawe, czy mają jeszcze jakiś klientów. smile.gif Ceny wzięli z Marsa chyba... Lecz widać, że strona jest aktualizowana. Na pewno przychodzą im jakieś zyski, jeżeli jeszcze aktualizują. Design nie jest też piękny.

0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1