Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie: Mam 13 lat, zostałem ojcem! - Komputeromaniak.net - Forum Komputerowo-Webmasterskie

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Mam 13 lat, zostałem ojcem!

Danet  

• Tytuł Danet
  • Grupa Przyjaciele forum
  • Postów 1442
  • Rejestracja 18 lipiec 2008
  • JID:danet@jabster.pl
  • GG:11630923
13-letni Alfie Patten z Wielkiej Brytanii właśnie został ojcem. Matka jest niewiele starsza – to jego sympatia, 15-letnia Chantelle Steadman. Lubią grać w gry komputerowe, nadal uczą się w szkole. Ta historia wstrząsnęła Wielką Brytanią i nie tylko.

- Wiem, że jestem młody, ale planuję być dobrym ojcem – wyznał gazecie „The Sun” świeżo upieczony tata, który wygląda jak niewiele starszy brat swojego dziecka. Alfie i Chantelle spotykali się od dwóch lat. Zorientowali się, że zostaną rodzicami, gdy Chantelle była w 12. tygodniu ciąży. Ukrywali jej stan przed rodzicami aż do czwartego miesiąca. Młoda matka nie zdecydowała się na aborcję.

Teraz są już w domu razem ze swoją córeczką, którą nazwali Maisie. Pozują do zdjęć trzymając na ręku niemowlę i… grając na konsoli. Na razie mieszkają osobno – ze swoimi rodzicami, ale za 3 lata, gdy głowa rodziny skończy 16 lat, będą mogli zamieszkać razem. Młodzi rodzice mają w sumie 28 lat! Gdy Alfie będzie 31-latkiem, jego córka będzie obchodziła 18. urodziny.

Alfiego czeka jednak jeszcze jedna próba – test DNA. Okazuje się, że kilku jego kolegów przypisuje sobie, że są ojcami małej Maisie. Chłopiec twierdzi, że jest pewny, że to jego dziecko i że zgadza się na przeprowadzenie testu.

O historii rozpisuje się brytyjski brukowiec „The Sun”. W sprawie wypowiedział się nawet premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown. „Myślę, że wszyscy chcielibyśmy, żeby nastolatki nie zachodziły w ciążę” – skomentował. Wielka Brytania od lat zmaga się z nie zawsze chcianymi ciążami młodocianych. Rząd walczy też ze stosowaniem przez nastolatki tak zwanych „tabletek po” jako środka antykoncepcyjnego.

wp.pl

Heh dziwna sytuacja. 13 lat.. nie potrafię sobie tego wyobrazić, a jednak wink.gif I jeszcze jakie dyskusje kto jest ojcem laugh.gif

Dołączona grafika
<a href="http://komputeromaniak.net/index.php?showuser=54" target="_blank">Danet tutaj!</a> -|- <a href="http://www.facebook.com/kolejny.danielwolski" target="_blank">Danet na Facebooku!</a> -|- <a href="http://ekstraklasa.net/autor,1778,daniel_wolski.htm" target="_blank">Danet na Ekstraklasa.net!</a> -|- <a href="http://www.youtube.com/user/Danet1993" target="_blank">Danet na YT!</a>

Jak trafiłeś na K.net?
0

Mr.Josek  

• Tytuł Współzałożyciel forum
  • Postów 1578
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
Uhuhu, w tym wieku? biggrin.gif Dziwna sprawa.
On jest o rok ode mnie starszy i już dziecko? Ja nawet dziewczyny nie mam, a on już dziecko biggrin.gif.
On wygląda prędzej na 10 lat, niż 13.
NaSzEj LeGiI nIe PoKoNa NaWeT sŁyNnA BaRcElOnA
Dołączona grafikaLEGIADołączona grafikaWARSZAWADołączona grafika

Dołączona grafika
0

Tiger  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 762
  • Rejestracja 02 listopad 2008
  • JID:-
Słyszałem o tym, chłopak nie miał co robić? To chyba o wiele za wcześnie wink.gif
0

Usunięty/Gość_96th_*

• Tytuł
  • Grupa Gość
Nudzi im się, skąd on jest (miasto...)? I z którego dnia ta gazeta?
0

batwing  

• Tytuł Mastah
  • Postów 1573
  • Rejestracja 18 lipiec 2008
  • JID:batwing@jabberpl.org
  • GG:11168579
Może i się pospieszyli, ale niewiele - 15-18 lat to MSZ idealny wiek na macierzyństwo czy ojcostwo. W Polsce jego rodzice dostaliby pewnie czapę (bo jego ukarać za to nie można), a jego wyzwanoby od pedofili. jeśli mamy wygrać z niżem demograficznym, to nie możemy się bać ciąż wśród młodzieży.

Sam bym chętnie jakąś fajną 18-latkę zapylił wink.gif
Jak wymyślę coś fajnego, to tu wstawię, a tymczasem TF2.
0

Usunięty/Gość_96th_*

• Tytuł
  • Grupa Gość
xD batwing, znam kilka tongue.gif Mój kolega mówi że to już troche stare.

EDIT: On mieszka w UK tylko czy jest Anglikiem, bo jego imie i nazwisko nie jest zbyt Angielskie (choc teraz są coraz dziwniejsze) a w niektórych narodach tak właśnie jest (znam takiego Cygana tongue.gif)
0

TRACKER  

• Tytuł Persona non grata ;)
  • Grupa Właściciel forum
  • Postów 3260
  • Rejestracja 26 czerwiec 2008
  • JID:tracker20@jabber.org
  • GG:7535236
Szczerze? Szkoda mi słów, dziecko ma dziecko... Jaja nie z tej ziemi... Ehh...
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
0

glabek94  

• Tytuł Stały użytkownik
  • Postów 1490
  • Rejestracja 21 lipiec 2008
  • JID:glabek94@jabber.org
  • GG:0
Primo: gdzie byli rodzice? Secondo: dziewczyna tak łatwo na niego poleciała?
0

Usunięty/Gość_96th_*

• Tytuł
  • Grupa Gość
Rodziców nie ma w piwnicach, lasach (lasów też nie ma xD) lub innych dziwnych miejscach.

Batwing: The Guardian mówi że "nie był obecny"... Mówi także że był z tą Charlotte lub jakkolwiek ona się nazywa od 2 lat.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2233878.ece
http://www.guardian.co.uk/news/blog/2009/f...-teenage-father
0

sasza  

• Tytuł Nowicjusz
  • Grupa Nowicjusze
  • Postów 7
  • Rejestracja 07 marzec 2009
  • GG:0
Przyznam się, że trudno mi do dziś w to uwierzyć, a jednak... i patrząc na tych dwoje mam wrażenie, że to rodzeństwo..
Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwa miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć • Antoine de Saint-Exupéry
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1